Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűnik el ennyi gyerek /...

Miért tűnik el ennyi gyerek / kamasz mostanában?

Figyelt kérdés
Mi történik velük?
2022. nov. 12. 07:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
A társadalom súlyos mértékű elkorcsosodása miatt. Alkoholbeteg, gyógyszerfüggő, kontrollmániás, mindenkinek megfelelni akaró szülők miatt, akikben nincs szeretet. A gyerekek okosabbak, mint hinnénk. Én is eltűnnék sokszor.
2022. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem tünik el "ennyi", nem több, mint régen, csak most "hír" lesz belölük.

Régebben is sok ember tünt el, fiatalok, felnöttek, csak nem igazán tudott róla a közvetlen környezeten kívül senki.

2022. nov. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

Öngyilkosok lesznek

Befogják őket csicskának, a lányokat pedig futtatják.

2022. nov. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Azért tűnik el "ennyi", mert óriási mennyiségű hír jön veled szembe mindennap az interneten. Végiggörgeted a facebookot, és sorra látod a híreket, a híroldalakon percenként írnak egy cikket, a közösségi oldalakon folyamatosan téma, hogy hol mi történt.

Amikor meg még a napilapokat bújtad, meg csak a híradót nézted, ott csak annyi hír jelent meg, amennyi belefért, szelektálni kellett, és a 100 eltűnésből eljutott hozzád mondjuk kettő.

2022. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Régen is tűntek el csak akkor nem votl fb és kismillió híroldal ahol közzétehették.
2022. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én kicsi voltam, rendszeresen mentek a TV-ben a Runaway Train szám alatt az eltűnt gyerekek képei.

[link]

2022. nov. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is csak a facebook/google keresőszoftverei úgy gondolják, hogy neked ez a tartalom tetszik és ezt nyomják az arcodba.


Én egyáltalán nem kapok eltűnt gyerekekről hirdetéseket, posztokat, kidobott kutyákról és a másik végletről, akik a gazdi szeme fényei és sportolnak, kirándulnak velük viszont annál többet.

2022. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Csellengők néven ment a műsor.
2022. nov. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Semmivel nem tűnnek el többen, sőt, csak épp több hír (esetenként álhír) jut el manapság az emberhez, mint valaha.
2022. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

#6

Olyan szép ez a szám. Néztem anno a Csellengőket én is, a babakocsis jelenet belém égett, most újra megnéztem. (Akkor volt babakocsis a lányom).

S ha belegondolok, minket még (1967-es vagyok) simán kint hagytak a bolt előtt babakocsiban:(

2022. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!