Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori/népszerű...

Mennyire gyakori/népszerű mostanában az Áron név?

Figyelt kérdés

Így neveznénk el a kisfiunkat. kíváncsi vagyok, vajon mennyien viselik ezt a nevet kisgyerekek között, mondjuk a most bölcsiseknél, ovisoknál...


A válasz nem befolyásol amúgy a döntésemben. Tényleg pusztán kíváncsiság, nem adnánk mást, csak mert nem elég népszerű vagy nem elég ritka :)



2013. márc. 8. 09:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Mostanában két ismerősöm is ezt a nevet adta a nemrég született babájának, rövid időn belül. Úgyhogy biztos nem ritka. Én azt hiszem, most kezd igazán divatos lenni.
2013. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nagyon szép név és felénk egyáltalán nem gyakori (Budapest).
2013. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
38%
Hát én nem örülnék neki, ha Áron lennék, aztán majd jönnek a beszólások, hogy alacsony áron meg ilyenek...
2013. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
17%

Elég sok gyerek van a környékünkön, nem hallottam még az Áron nevet senkitől, orvosnál sem. Az oviban biztosan nincs, ahova a fiam jár.

Egyébként nekem is tetszik, esélyes volt a második gyerkőcnél, de nem fiú lett.

2013. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
20%
Áron főpap leszármazottainak ez megtiszteltetés :), ennél már csak a Dávid rosszabb.
2013. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%
Két kis Áront ismerek, az egyik kb. 3 éves, a másik 1 lesz májusban. Amúgy szép név, csak nem mindegy a vezetéknév. A baba akit én ismerek Nagy Áron ez meg így egybe kicsit fura...
2013. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem nem túl gyakori név és nagyon szép! Jó választás!


(Nagy kedvencemet is így hívják: Elvis Aaron Presley :))

2013. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

5. nem vagyok vallásos, úgyhogy nem értem az utalást. de most majd ráguglizok a te Áronodra :-) bár nem hiszem, h ez befolyásolna, mivel (ahogy írtam) semmennyire sem vagyok vallásos


6. hát, apukájának nincs egyszerű vezetékneve, izzadtunk is a nevek illesztésekor. az Áron viszont nagyon jól cseng a vezetéknevével, ezért is maradtunk ennél a névnél.

2013. márc. 8. 10:11
 9/32 anonim válasza:
29%
Elég sok Áront ismerek. Szerintem nem olyan gyakori, mint pl.: az István, de van belőle azért :) Szép név
2013. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Szép név, nekem tetszik, nem tudom mennyire gyakori. Mi az Előd nevet adtuk a gyereknek, de az Ernő is tetszik nagyon, szeretem a rövid neveket.
2013. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!