Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak 2 hete olyan...

Anyukámnak 2 hete olyan ajándékot adtam, aminek annyira örült hogy még ma a telefonban is elsírta magát, hogy köszöni. Van ötletetek még ilyen ajándékra?

Figyelt kérdés
Ez egy olyan könyv, amihez emlékezni kell. Fényképeket kell beragasztani a múltból, gyerekkoromból, lényegében egy emlékkönyv. Még szándékozom majd adni egy neki egy fotó albumot is, a gyerekkorától, de azt csak jövő szülinapjára. Azt mondta, ő ilyen ajándékokra vágyik. De hát még annyi ünnep van az életben, honnan szedjek ilyen típusú ajándékokat még? Van ötletetek? Olyan, amihez emlékezni kell, vagy emlékek után kutatni?
2010. szept. 29. 11:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Készíthetnél esetleg egy család albumot,teljesen saját kezűleg.Amiben családtagok,rokonok képei lennének és a képeket történetek az illetőről.Olyasmi lenne,mint egy "családfa",csak képekkel,történetekkel.
2010. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen albumra gondoltam, amiben mindenki benne van, csak vele kezdődik a születésétől, de úgy még jobb lesz ha történetek is lesznek benne:))Köszi!!!

Ha van még ötletetek írjatok:)

2010. szept. 29. 11:15
 3/24 A kérdező kommentje:
Most jobban belegondoltam hogyan is nézzen ki. Teszek bele olyan újságcikkeket is, ami akkor jelent meg mikor született. Nagyon nagyon köszi!!!!!!!!!!!!!!:))))
2010. szept. 29. 11:18
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz bele későbbről való ujságcikkeket is. Vagy pl. a Magyar Konyha egy-egy példányát!
2010. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
2011-es naptár, szintén családi képekkel. Én is ilyet csinálok, és próbálom úgy összeválogatni a képeket, hogy az évszaknak megfelelő képek kerüljenek a hónapokhoz.
2010. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van. Későbbi cikk is mehet bele. Mondjuk mikor mi születtünk, vagy férjhez ment.:))

És naptára sincs még ez sem rossz ötlet. Köszi nektek! Nagyon jók vagytok!

2010. szept. 29. 11:23
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

vagy csinálhatnál egy térképet...kinagyítanád a város térképét ahol laktok. És bizonyos helyekhez nyilakkal odaírogatnád, hogy milyen vicces, vagy emlékezetes dolgok történtek. Apró kis történetekkel írhatnád tele. például...kedvenc fagyizó: ahol apu az ölébe borított 3 gombóc fagyit és utána 2 óra hosszáig morgolódott :D :D :D hihih

Kórház ahol születtetek, első lakásuk....stb stb

2010. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Isteni ötlet ez is. Nem is fotó album lenne, hanem egy könyv fényképekkel. :) Csak az a baj, hogy én szegény vagyok fényképekben. Tőle meg csak nem kérhetek. Na majd még ezen gondolkodom:)
2010. szept. 29. 11:32
 9/24 anonim válasza:
100%

Ilyen naptárt én is csináltam,az unokák képeivel.

Meg olyat,hogy sóliszt gyurmába belenyomták a kezüket,kisütöttük,kifestettük,mindenkinek rákerült a neve a kézlenyomat fölé,és ezt adtuk a szüleimnek(Persze,ha van gyereked).A hatás leírhatatlan volt,nagyon meg voltak hatva.

2010. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ilyen só lisztes kéz-láb lenyomatot már kapott a fiamról. Nagyon örült neki, azóta is kint van a polcán.
2010. szept. 29. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!