Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lett vele hirtelen? Nem...

Mi lett vele hirtelen? Nem értem a gondolkodás módját.

Figyelt kérdés
VAn egy pasi akivel ismerkedünk és egyik este amikor együtt romantikáztunk azt mondta nem megy egyikünknek sem, tök meglepődtem rajta és mondtam h akkor hagyjuk békén egymást és eltelt 1hónap és megkeresett h találkozzunk. Mi lett vele h most találkozzunk? Tán hiányzom neki? Kicsit személyiségzavaros de helyre kell néha rázni!
2010. szept. 29. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Van már valakije,szinte biztos!
2010. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azért keresett fel hogy találkozzunk újra?Mert van neki egy nője?abszurd
2010. szept. 29. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha tőle kérdezed meg, mi történt a múltkor, hogy abba akarta hagyni és mi most, hogy mégis folytatná? Az igazi választ úgyis csak ő ismeri. Ha hihető amit mond, megtudod a választ, ha mellébeszél, akkor pedig jobb, ha nem kezded újra, mert nem lesz komoly kapcsolat, ha már az elején igy viselkedik.
2010. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok

Azért akarta abbahagyni mert megijedhetett a következményektől,és nem akart "rosszat" tenni,de nagyon vonzódik hozzád,és már lehet, hogy magában téged akar !

Abszurd vagy sem,ez egy lehetőség!

Te meg lehetséges okokat kértél tőlünk!

Minden jót!

2010. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A romantikázás szexet is jelentett? Ha igen, akkor az is lehet, hogy a férfinak azóta nem jött össze más nővel, vagy nem elégszer és egész egyszerűen szexhiánya van, hát gondolta, jelentkezik nálad.

Hallottam, láttam már ilyen férfit nem egyet.

2010. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!