Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok kapcsolatot (talán...

Nem akarok kapcsolatot (talán szexet sem), mert alkalmatlannak érzem rá magam. Ez mennyire abnormális gondolkodás?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Miért lenne az?Én is igy vagyok ezzel,csak a férfiakat érzem alkalmatlannak egy kapcsira.

28/L

2011. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Fiú vagy vagy lány? És hány éves?
2011. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Én is ugyanígy érzem magam! Szerintem nagyon kevés a megfelelő férfi. Vagy nem tetszik vagy nem megbízható. Sajnos ez van. Bár én elvagyok egyedül, jobban mint ha egy rossz kapcsolatban vagy langyosban tengődnék.

Szerintem nagyon sok lány, nő így van ezzel, csak nem meri bevallani. Azt hiszi hogy párkapcsolatban élni kötelező mindenféleképpen. Miközben ez nincs így. Minden embernek joga van úgy élni, ahogy akar.


Mit értesz az alatt, hogy alkalmatlannak érzed magad?

Én 26 éves nő vagyok.

2011. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Mindig megmosolyogtam azokat az embereket, akik a kapcsolataik kudarcát mindig a másik nemnek tulajdonítják, és véletlenül sem néznének magukba, ahol minden bizonnyal megtalálnák az igazi problémát. :)
2011. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem abnormális. Fakadhat csalódásoktól, kudarcoktól, kiábrándultságból, bármiből. Lehetsz aszexuális esetleg.

Bár mondom én ezt már hat éve tartó kapcsolatban, de szerintem nem abnormális az sem, ahogy te gondolkodsz. :)

2011. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21:01 vagyok, bár én tinikoromban is ilyen voltam. Magányos farkas. nálam ez nem változik.
2011. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

20.56.: 23 éves fiú vagyok.


20.01.: Azért mert, nem vagyok egy vagány, érdekes, titokzatos, nagyon inteligens, domináns, sportos, eszméletlen jóképű, stb. férfi. Ennyi.

2011. ápr. 20. 22:07
 8/12 anonim ***** válasza:

"Azért mert, nem vagyok egy vagány, érdekes, titokzatos, nagyon inteligens, domináns, sportos, eszméletlen jóképű, stb. férfi."


Ha ez vigasztal, az en ferjem a felsoroltak kozul egyik sem kiveve az intelligenst, megis imadom es borzasztoan boldog vagyok vele. Nem mindenkinek az az idealja, hogy egy ferfi olyan legyen, ahogy leirtad. Pl. engem a vaganysag, titokzatossag kifejezetten irrital. Van, aki az emberekben a jot latja meg, nem pedig a hibakat keresi. Te is lasd meg magadban a jot es akkor a tobbiek is meg fogjak. Ne add fel! Olyan szempontbol abnormalis a gondolkodasod, hogy szorongsz emiatt, nem azert nem akarsz kapcsolatot, mert egyszeruen nem, hanem mert felsz a visszautasitastol, kudarctol, ismeretlentol. Aki mer az nyer, egyszeruen nem tudsz olyan dologrol nyilatkozni (parkapcsolat), amit meg nem tapasztaltal. Mashogy kellene hozza allnod. Szinte nincs olyan ember, aki meg nem csalodott, de ettol meg fel kell allni es olyan embert talalni, akivel kolcsonosen boldogok vagytok. Nem lehetetlen.

2011. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor milyen vagy? Kíváncsi vagyok, hogyan írnád le magad pár szóban. :)
2011. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Teljes mértékben abnormális. Általában rossz családi háttér és hasonlók miatt szokott ilyesmi kialakulni (pszichológus meg tudja biztos mondani mi bajod)

Ha még sosem volt kapcsolatod és nem is szeretnél az nem normális. (ha csak vacak volt az elmúlt néhány és most egyedül szeretnél lenni kicsit az normális dolog)

2011. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!