Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a gondolkodás normális?...

Ez a gondolkodás normális? Vagy már kicsit beteges?

Figyelt kérdés

Mindig azzal vagyok kiakadva magamba, hogy milyen katona lennék. Mondjuk ha tesin már alig bírok futni vagy valami mást akkor mindig arra gondolok, hogy milyen katona lennék meg h a jó katonák ilyet nem csinálnak. Hogyha éjszaka félek akkor egyből "a jó katonák nem félnek". Félek a pókoktól meg szinte az összes rovartól de a múltkor egy döglött darázs volt az asztalomon amit ki akartam vinni csak nem mertem megfogni, megint jött az, hogy a katonák ettől jóval undorítóbb dolgokat megmernek fogni. Amikor valaki kiabál velem arra gondolok, hogy a katonákkal is kiabálnak. Vagy amikor van egy sebem és fáj akkor arra gondolok, hogy a katonáknak sokkal fájdalmasabb sebeik vannak úgyhogy kibírom. Vagy ha valamivel már úgy vagyok, hogy feladom akkor arra gondolok h milyen katona lenne belőlem. Imádom az összes katonás filmet, a tankokat, fegyvereket meg mindent ami katonás.

Amúgy nem akarok katona lenni, bár kitudja mit hoz a jövő. Ez így normális?

14/L


2011. jún. 18. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki másból merít erőt.. én simán abból szoktam, hogy "Ha másik tízmillió ember nem halt bele, akkor én sem fogok!":)
2011. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi probléma ezzel. Nekem is volt egy hasonló korszakom, csak egy könyvhőssel: "Holden mit tenne a helyemben?" "Holden mit válaszolna?"

Én kinőttem. :)

19L

2011. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek,jó hogy ilyennel ösztönzöd magad.

Bár néhány mai fiúcska is így vélekedne.

Előre hallom"A katonák nem melegek.A katonák nem karcolgatják magukat pengével heccből":))

2011. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen normális, én is szoktam pont erre gondolni. Valamint, hogy egy általam kitalált személy (egy idősebb fiú, aki komoly, és sokkal értelmesebb, meg érettebb, mint én), mit tenne egy adott helyzetben.


14/L

2011. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon jól csinálod! :) Egyszer meg majd leszoksz róla, amikor már nincs szükség rá.
2014. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon régen volt már, és nincs rá szükségem :)

De azért szerettem :)

2014. aug. 15. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!