Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig nem volt a családotokba...

Meddig nem volt a családotokban kisgyerek(ek)? Milyen volt, amikor hosszú idő után végre lett?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 13:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19 év van tesom és köztem :D
2022. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%

Ennyi álszent képmutató embert...

Természetesen azt csinálok, amit akarok. Csak nem vagyok sudribunkó, mint ti. 7-es

2022. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoros a kapcsolatom a rokonsággal. Apám testvérének van egy unokája. Olyan 10-14 lehet. Soha nem láttam, képről se. Egy városban lakunk pedig.

Tehát van gyerek a "családban", de engem nem érintett a dolog. Nagy ívben lesz4rjuk (én, anyám, testvérem)

2022. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%

Mi számít bele?

A saját generációmban talán 7-8 éve töltötte a 18-at az utolsó látótávolságon belüli családtag. A következő generációból az első 2 éve született. Őszintén, jobb volt előtte

2022. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

22? voltam, amikor megszületett az unokatesóm. Elvoltam vele, fogalmazzunk úgy.


Aztán egyéven át bébiszitteltem (rendesen, pénzért), mert anyuka visszament heti 3-4 nap dolgozni, és nem akarták idegenre bízni, én meg anno gyerekgondozást (is) tanultam a fősulin.


Azóta vannak kisebbek, de már rég nem élek otthon, így ők már egyáltalán nem az életem részei.

Nekünk nem lesz.

2022. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy alakult, hogy jó sokáig én voltam az egyetlen gyerek a családban. Anyám családjával nem volt szoros kapcsolat, maradt apám oldala. Apámnak két testvére van, de egynél nincs gyerek, egynél meg csak akkor született az első mikor én már 18 voltam. Így igazából én picit szerepzavarban vagyok a 2 unokatestvéremmel kapcsolatban a mai napig. Ahhoz túl nagy volt a korkülönbség, hogy rendes unokatestvéri kapcsolat legyen, ahhoz viszont túl kevés hogy pl rám bízták volna őket. Most már én várok gyereket, vagyis akár tudnék is vigyázni rájuk, de mivel soha nem volt szoros kapcsolatom velük, szerintem már nem is lesz, nem hiszem hogy megkérnek rá. Az egyik most ovis, a másik alsós. Így igazából nem sok kommunikáció van közöttünk. Kíváncsi vagyok milyen lesz az én születendő lányom és a két kissrác kapcsolata, de gyanítom ugyanígy semmilyen.
2022. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!