Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotokban hány éves...

A családotokban hány éves kapcsolatban vállaltak gyereket?

Figyelt kérdés
Vagy ha mondjuk sokáig nem jött nekik össze a baba, akkor mikor gondolták úgy, hogy most már jöhet.
2022. nov. 20. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Változó.
2022. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a férjemmel 3 hónap ismeretség után összeköltöztünk. Összeköltözésünk után a párom felvetette hogy következő tavasszal össze is házasodhatnánk. Esküvő után 2 hónappal terhes lettem. Amikor egybekeltünk ő 28 én 26 éves voltam. Két gyermekünk született, a nagyobbik lányom 20 éves lesz, a kicsi 16.
2022. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban egy 5 éves időszakot mondanék. De ezt is úgy, hogy azért vártak ennyit, mert tini szerelemből lett házasság. Tehát a 15 éves megvárta, hogy 19-20 legyen és jött is a gyerek.

Én családi körben már beleestem abba a generációba és leginkább tanulmányi útba, hogy 30 éves koromig kb csak suliba jártam. Na jó, volt benne egy 4 éves időszak, amikor dolgoztam, majd ezután újra sulis lettem.

Így "karrierista" vagy egyetemista körökben nem furán, de a családnak minden bizonnyal, 31 évesen szültem az első gyerekemet, egy 9 éves kapcsolatba, amiből 4 már házas volt.

2022. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Öcsém, húgom 20-on éves korukban váltak szülővé.
2022. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
20-30 között vagyunk unokatestvérek, mármint korban, még senkinek nincs gyereke.
2022. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván függ attól, hogy kik mennyi ideig "járnak iskolába". Az öcsém szakmunkás képzettségig volt hajlandó tanulni, ő 22évesen lett apa. A szüleink egyetemet végeztek, így apánk 26 évesen lett apa először, én szintén egyetemet végeztem és 28 évesen lettem apa. A fiam botladozott a nők között és 35 volt, amikor az unokám megszületett. Az öcsém lánya viszont valami állítólagos szerelmi csalódás után sokáig volt egyedül, aztán sem akart gyereket, amikor 40 után férjhez ment (most 52 éves).
2022. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
15%
A családban csak én vagyok szülőképes korban, nekem nem lesz. A rokonaim (unokatesók meg hasonlók) nyomják mint a nyulak, 3-4-5 gyerek mindenhol, több apától, segélyre meg közmunkára, anya-apa nyakára, fialtak amint betöltötték a 18-20-at. Párom családjában a húg 1 éves kapcsolatba szült, mert kellett a csok meg az anyja és a férj anyja már vekengett az unokáért.
2022. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, de átlagban 5-10 év között. A 10 éves kapcsolat mondjuk diákszerelemnek indult, tehát 17 évesek voltak mikor összejöttek, most 27 évsen vállaltak gyereket. Bár kivétel is van, egyik unokatesóm 3 hónap kapcsolat után férjhez ment, bár a gyerekvállalással ők is vártak úgy két évet. Nekem és a testvéreimnek (mind nők vagyunk) 8, 9 illetve 13 éve van kapcsolatunk és egyikünknek sincs még gyereke. Fiatalon kerültünk össze a férjeinkkel, és noha a kapcsolat stabil, jöhetne a gyerek, az anyagi háttér nem feltétlen adott még mindenhol.
2022. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!