Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a családotokban/környezete...

Van a családotokban/környezetetekben olyan aki elmúlt már 23 éves, de még nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyultok hozzá? Defektesnek tartjátok? Mi lehet benne a hiba: külsőleg vagy belsőleg van vele gond?
2012. febr. 23. 22:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%

Én idén leszek 23, de még egyetlen kapcsom sem volt. Családi gondok, nem kell nekem még egy pasi is.


Apa szerint nem normális, de magasról teszek rá, mit gondol.

2012. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
78%
Van,személyemben.25 leszek márciusban F.Szerintem is defektes vagyok és belsőleg van a gond,na meg a pénztárca sem megoldott az egyetemen.És még hozzáteném,hogy nem iszok,nem cigizek és nem is drogozok.
2012. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%
van egy haverom, aki 26 éves, és még soha nem volt sem komoly, sem "rövid" kapcsolata. Nem tartjuk defektesnek, csak fura.. Régebben úgy gondoltuk keresi az igazit, mostanában nem nagyon beszélünk róla, úgy tűnik jó neki így.
2012. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Zslt ***** válasza:
88%
Igen, van. Úgyanúgy viszonyulok hozzá mint a többi rokonomhoz. Attól nem lesz senki előrébb h állandóan cseszegetjük érte.
2012. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%

Nincs előírva, hogy kinek mikor kivel... Szokatlan vagy nem általános, de defektesnek semmiképpen nem tartanám.

Sokkal nagyobb defekt lenne, ha a környék lovai vagy kecskéi menekülnének előled :P

2012. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
64%

van, 26 éves, még egy kapcsolata sem volt, mondjuk ennek lehet h az az oka, hogy nem tanul, nem dolgozik, egész nap otthon ül, és kötöget. Ja, és piszkálja a testvérét.

nincs hobbija sem, nem jár el sehova.

Ez szerintem már nem normális, pedig nnyira nem gáz a csak, ad is magára (bár szépnek nem mondanám) csak egyszerűen nem mozdul ki.

Olvassa a romantis regényeket, és lehet h várja a sültgalambot xd

2012. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
57%
Én is ismerek, egy srác 24 éves, volt 2 "kapcsolata" kb 1 hétig se tartott egyik se, valahogy nem tudja "megtartani" a lányokat, bár mind2 lány extrán zűrös volt plusz elég ribancok is, így amúgy se adtam neki sok esélyt...de még csókot sem adott/kapott soha, nem tartom defektesnek, inkább pechesnek mert amúgy vágyna már egy normális lányra, amúgy semmi gond vele se külsőleg se belsőleg bár a kora miatt már ha egy lány rámosolyog egyből "szerelmes" lesz aztán ha nem jön össze akkor eszi magát hónapokig, ez már zavaró lehet.
2012. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
63%

Van, több is. Vannak közülük teljesen normálisak, aki vágynak kapcsolatra, de egyszerűen nem jön össze nekik, mások viszont kicsit, vagy jobban, de defektesek szegénykéim. Nem rosszindulatból, de náluk tényleg visszavezethető valami ilyesmire az egész, csak mindenkinél másra.

Nem nézek le senkit ezért, és nem tartom furának őket.

2012. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egyáltalán nem defektes az,akinek ennyi idősen sem volt kapcsolata.Az emberek nagy része retardált,bunkó,önző kocsog,nehéz normális párt találni.Van,akit nemcsak az érdekel,hogy legyen valakije,hanem az is,hogy társa legyen:)
2012. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
70%

Igen, egy gimis szobatársam, aki most 24 éves. Teljesen jófej, nincs vele semmi gond, csak annyi, hogy nem találja a helyét az életben. De amúgy abszolút normális, és még soha nem volt egy barátja sem.


És nekem sem volt barátom 23 éves korom előtt, még fiú kezét sem fogtam meg, még puszit sem adtam fiúnak. Aztán most van párom, és remélem egy-két éven belül összeházasodunk.


25L

2012. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!