Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan fura az, hogy...

Tényleg olyan fura az, hogy mi a párommal nem mindig megyünk együtt a rokonlátogatásba?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, együtt is élünk. Sokszor szoktunk együtt menni a rokonainkhoz együtt vendégségbe, de simán előfordul olyan, hogy csak én megyek haza a szüleimhez, akár úgy is, hogy ott alszok. Meg a párom is ment, haza úgy, hogy ott aludt az anyjánál. Ennek az az oka, hogy a húgom meg otthon lakik ès van olyan, hogy átjön az unokahúgom is ès tartunk egy csajos estét. A páromnak meg két barátja is ott lakik, ahol az anyja ès akkor ott szoktak összejönni.

Viszont, ha ezt mesélem valakinek, a legtöbb embernek az jön le, hogy valami nincs rendben köztünk, mert akik már együtt vannak azok együtt is mennek a szülőkhöz. Nálunk ez sohase okozott gondot. Még azt is eltudom képzelni, ha lesz gyerekünk, akkor se mindig együtt megyünk mindenkihez. Nálunk nem egyszer volt olyan, hogy anyám meg én elmentünk a nagymamámhoz ès meg ott is aludtunk.



2022. nov. 22. 16:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%
Nincs vele semmi gond, mi sem járunk mindig együtt.
2022. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Haha, pont ugyanazt írnám, mint a 4-es. :) Teljesen ugyanez, nekem is a férjem egyedül meg családotlátogatni, aztán a régi, szülővárosi haverjaival találkozik, másnap hazajön.

Szerintem ebben semmi furcsa nincsen. Akik csak együtt képesek megmozdulni, ott bennem mindig felmerül, hogy nem biztos, hogy a szeretet motiválja őket, hanem inkább a másik felett gyakorolt kontroll, hogy nehogy az valamit nélküle csináljon... vagy nem bízik benne.

2022. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Egyik előző kommentelő vagyok. Annyit akartam még hozzáfűzni, hogy ezzel max az öregeknek van baja, meg azoknak a fiataloknak, akiket ugyanígy neveltek. Hogy az asszony meg az ura mindenhova együtt, mer' imádni kell minden rokont, mert M U S Z Á L Y mindig egytt megjelenni, mert mit mondanak mások, az asszony az ura nélkül, vagy épp fordítva. Vagy akik épp csak állandóan féltékenykednek, meg se bírnak egymás nélkül mozdulni, mert jajj mit csinál vajon a másik, már 2 órája nem írt vissza messengeren típusok.
2022. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
35%
Jó, de azért néha-néha csak van közös családi látogatás? mert ha nincs, azt ne mondja nekem senki hogy az természetes
2022. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%

14

Húsvétkor és karácsonykor.

Nyilván nem kertszomszédságban élünk.

2022. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen jó így.
2022. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
Mi a gond ezzel? Én is mentem haza egyedül, volt hogy ott is aludtam. A férjem meg mindig egyedül megy haza a családjához, én nem is ismerem őket és nem is érdekelnek.
2022. nov. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj.Párom másik országból származik mint én, szerintem a karácsonyokat leszámítva sose fix, hogy együtt megyünk, ha utazunk a családjainkhoz.
2022. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!