Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlenül észrevettem, hogy...

Véletlenül észrevettem, hogy apa megcsalja anyát,mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Apának 2 telefonja van, az egyik, amit ténylegesen használ, a másik pedig a régi, amit nem hord magával csak a rajta maradt játékok miatt van még meg. Ma takarítás során odébb pakoltam a nem használtat és véletlenül megláttam egy messenger üzenetváltást, amit nekem nagyon nem kellett volna. Erősen arra utal, hogy megcsalja anyát egy másik nővel. Ennek az információnak a tudatában mit tehetnék ? Eddig a pontig azt mondanám, hogy látszólag apukámmal lényegesen közelebbi volt a kapcsolatom, mint anyával és nem akarok én lenni az "áruló", aki túrkál a telefonjában (főleg, hogy tényleg nem szándékos volt). De a szüleim egyformán fontosak és amit láttam nem tudom meg nem történtté tenni, mert akkor anyával szemben nem lennék igazságos. Ez az információ, ha úgy teszek mint aki nem tud róla fel fog őrölni és borzapmasat csalódtam az apukámban is. Hogyan tovább ez után ?
2022. nov. 27. 14:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon kényes ügy, de apukádnak fel kéne ezt hozni privát beszélgetésben.
2022. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
2022. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
13%
Ne szólj bele.
2022. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
64%
Első körben apukáddal kellene beszélned. Egyébként azt nem írtad, hogy ez az üzenetváltás végül is mikori (a régi telefonon, ugye), és talán félreérthető volt. Azt sem írod, hogy te hány éves vagy. De mindenképpen először apukáddal illik beszélni erről, hogy tisztábban láss.
2022. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
22%
Rögzíts róla bizonyítékot mindenképp. Aztán azzal meg tudod zsarolni apádat, hogy vegyen neked ájfónt.
2022. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Friss az üzenetváltás, én pedig 23 éves vagyok.
2022. nov. 27. 17:23
 17/28 anonim ***** válasza:
24%
A szüleid magánéletéhez nincs közöd, bármennyire is fájò pont ez az életedben.
2022. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
83%
Hát akkor te is felnőtt vagy, egyértelmű, hogy előbb apáddal beszélj róla, hallgasd végig, és utána elmondhatod édesanyádnak, ha úgy döntesz. Ha nem tud még róla, joga van tudni.
2022. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
18%
Hogy lehet véletlen beleolvasni egy telefonba?
2022. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
11%
Kamuzol. Véletlen nem láthattál meg üzenetet, szándékosan kutakodni más telefonjában pedig legalább olyan undorító, mint megcsalni a másikat.
2022. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!