Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlenül észrevettem, hogy...

Véletlenül észrevettem, hogy apa megcsalja anyát,mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Apának 2 telefonja van, az egyik, amit ténylegesen használ, a másik pedig a régi, amit nem hord magával csak a rajta maradt játékok miatt van még meg. Ma takarítás során odébb pakoltam a nem használtat és véletlenül megláttam egy messenger üzenetváltást, amit nekem nagyon nem kellett volna. Erősen arra utal, hogy megcsalja anyát egy másik nővel. Ennek az információnak a tudatában mit tehetnék ? Eddig a pontig azt mondanám, hogy látszólag apukámmal lényegesen közelebbi volt a kapcsolatom, mint anyával és nem akarok én lenni az "áruló", aki túrkál a telefonjában (főleg, hogy tényleg nem szándékos volt). De a szüleim egyformán fontosak és amit láttam nem tudom meg nem történtté tenni, mert akkor anyával szemben nem lennék igazságos. Ez az információ, ha úgy teszek mint aki nem tud róla fel fog őrölni és borzapmasat csalódtam az apukámban is. Hogyan tovább ez után ?
2022. nov. 27. 14:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%

"Véletlen nem láthattál meg üzenetet..."


Ugyan miért nem? Az én férjemnek pl be van állítva fix emlékeztető, amit én kikapcsolok, ha ő épp nincs ott és a telefonja a közelben van. Amint kinyitom a tokot, már latom is az üzeneteit. Messwnger, whatsapp, SMS, stb az első szavak mindig láthatóak egy üzenetnél.

2022. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Pontosan az első szavak, ami ebben az esetben a "kívánlak szivecske". Ez után bármilyen undorító, gondolom mondanom se kell, ha ez nem anyának szólt érdekelt, hogy kinek.
2022. nov. 28. 10:25
 23/28 anonim ***** válasza:
72%

Én elmondtam apámnak, hogy láttam őket és h beszéljen anyával.


Senkinek sem volt jó, de ha már tudtam, nem akartam, hogy én szenvedek a titok miatt, ők jokatkavarnak, anya meg nem tudja.


Nem volt szép, fájt az az időszak, de ennek már 5 éve. Mindenki boldog már a saját életével

2022. nov. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
24%
Képzeld el, hogy van neked egy gyereked, aki hátba szúr azzal, hogy hagyja hogy a család hímr*banca félre dugjon
2022. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Kései Sirató ***** válasza:
12%

Olyan telefonról van szó, amit elvileg nem is használ. Nem adta kölcsön valakinek ezt a bizonyos telefont. Én kölcsönadtam egy kollégámnak egy használaton kívüli telefont 2 hétre, éppen ma hozta vissza, csak most tudott újat venni, az előzőt elhagyta. Szóval lehet , nem is neki szól.

Beszélj vele és megtudod, hogy mi a helyzet.

Másrészt ha neki írták: attól, hogy valaki kívánja, még nem biztos, hogy ő viszonozza is ennek a valakinek az érzéseit.

2022. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
28%

"Friss az üzenetváltás, én pedig 23 éves vagyok."

Apád újra szerelmes. Sajnálod tőle a szerelmet? Milyen ember vagy?

2023. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
29%

Az utolsónak:

Az apja tett egy ígéretet az anyjának, miszerint ő lesz az, akit élete végéig szeretni fog. Valószínűleg azt is ígérte, hogy hűséges lesz.

Az apjának kellene tartani magát ehhez. Ha már nem úgy érez, mint régen, akkor is szeresse, tettekkel. A tetteket pedig mindig követik az érzelmek.

"Sajnálod tőle a szerelmet?" - Igen, ha az nem a feleségétől van.

2023. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Kései Sirató ***** válasza:
Mi lett a folytatás, kérdező?
2023. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!