Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál az egyik sógornőm,mit...

Hans Pötterman kérdése:

Utál az egyik sógornőm,mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Párom (N) amióta hozzám költözött,azaz messzebb került a családjától(gondolom emiatt),a húga érezhetően nem kedvel. Értem én hogy ez egy új helyzet volt az életükben,de nem kellene már elfogani,felnőni hozzá? Az az igazság, hogy kezdek belefáradni így 5 év után,hogy én csak próbálkozom vele jóba lenni ,de mind hiába. Próbáltam beszélni erről vele,de sose ismeri be,csak hallgat. Párom nem beszélt erről vele soha,ő elfogultan csak mentegeti,adjak neki időt. Úgy érzem adtam eleget,de azt is tudom,ha mostantól nem foglalkozok vele egyáltalán, akkor azért leszek a szemét.

Bánt ez a dolog mert tényleg így van,rosszul esik, de már egyre kevésbé tud érdekelni, meguntam.



2022. nov. 29. 18:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, csak azért nyitottam meg a kérdést, mert kíváncsi voltam, másoknak is eszébe jut-e a húsos :D De a húsos csaj a sógornőjét utálta, ez a kérdező meg férfi, nincs köze ahhoz a sztorihoz.


Kérdező, ne foglalkozz vele. Majd észhez tér és megkedvel, de ha nem, az ő baja. Légy vele visszafogottan udvarias, és annyi.

2022. dec. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

#20

Már kifejtettem, miért lenne egyszerűbb úgy az élet,ha nem lenne ez az ellenségeskedés.


#21

Ezt a húsos sztorit nem vágom,de már más is felhozta itt. Bármi is az,nincs hozzá közöm:D

Hogy észhez tér e, hát kíváncsi leszek. Talán ha sikerül agyilag felnőnie egy kicsit jobban.

2022. dec. 1. 06:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!