Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért (lehet(né)nek) büszkék...

Miért (lehet(né)nek) büszkék rád a családtagok, rokonok?

Figyelt kérdés
2022. dec. 2. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Igazából sok mindenért lehetnének, de nem azok.

Például hogy én igyekszem a legjobban feldolgozni a családi traumákat, én teszek azért a legtöbbet, hogy ne végezzem úgy, mint ők.

De például azért is kalapot emelhetnének, mert kisebb koromban elláttam helyettük is az öcsémet, és hogy az én drága jó anyámat csak egyszer qrváztam le, amikor is ugyan naponta le tudnám köpni.

2022. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, en sem vagyok rájuk buszke, így nem is érdekel
2022. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mert nem tartom a kapcsolatot.
2022. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmiért, mert minden lehetőségem csak elvesztegetem az életben, de mégis nagyon büszkék rám és szeretnek.
2022. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiért
2022. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Büszkék voltak, mert általánosban és gimiben egy rakat versenyt nyertem és kitűnő voltam egy halom dicsérettel. Most meg azért, mert egyetemre járok, viszonylag szépen festek és rajzolok.


Engem mindig nagyon feszélyez, mikor kifejtik, hogy mennyire büszkék rám, jobban örülnék, ha magam miatt szeretnének, így olyan, mintha nem engem, hanem az eredményeimet szeretnék, szóval feltételes az egész érzés részükről...

2022. dec. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem érdekelnek túlzottan - tettek érte.


Nem azért csinálok valamit, hogy bárkit büszkévé tegyek, hanem kizárólag saját magamért.

Az én boldogulásomért, keresetemért vagy boldogságomért.

2022. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakmai sikerekre, ha értenének ahhoz, amit csinálok
2022. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!