Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos nem találom a társam....

Sajnos nem találom a társam. Nagyon szeretnék gyereket, és a szüleim is azzal nyagadtnak mikor lesz már unoka. (28éves férfi vagyok). Pénzért lehet találni olyan béranyát aki tölem kihordana egy gyereket? Hol? Mennyiért? Tudom durva, de.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindenkinek köszönöm a sgitséget. Természetesen reagálok majd a válaszokra is!
2008. dec. 25. 21:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 28 évesen még fiatal vagy ahhoz, hogy ilyeneken gondolkozz, még bőven van időd társra találni és családot alapítani!

Amennyire tudom, a béranyaság Magyarországon nem törvényes.

Ha meghallgatod egy frissen diplomázott szociálpedagógus véleményét: a gyermek személyiségének egészséges fejlődéséhez szükség van a jól működő anya-gyermek kapcsolatra. Ha csak valami szörnyű tragédia miatt ez nem valósulhat meg(pl. az édesanya meghal a szülésnél), akkor kár a gyermeket ettől megfosztani.


És hidd el, hogy neked is sokkal szebb élmény lesz, ha egy szeretett nővel közösen várjátok majd a kisbabát.

2008. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább felejtsd el... Kihasználnál egy nőt ezért? Mert ez az lenne...
2008. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a béranyaságot nem erre találták ki.
2008. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet - de milliókkal számolj.

Ezen kívül (mivel ez nem legális) - bármikor dönthet úgy, hogy övé a gyerek: elviszi, és vonják tőled a tartásdíjat is.

2008. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress egy rendes hozzád való lányt, és vele alapits családot

Egy gyereket nagyon nehéz felnevelni, egyedül, egy férfinak még nehezebb.

Azonkivül a pici is csak úgy lesz igazán családban, ha lesz apukája és anyukája is.

2008. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Annyi a gondod, hogy 28 vagy és nincs feleséged és gyerek? Tedd félre az aggodalmaidat. Én 33 vagyok, volt egy 8 hónapos házasságom, feleség nincs, csak barátnő és nem akarok gyereket. Vagyis tőle nem. És ameddig nem fogom úgy érezni, hogy megtaláltam az igazi, addig nem is gondolok rá.

Ezt a béranyás dolgot pedig felejtsd el. Egy gyereknek mindkét szülőjére szüksége van, ezért találták ki a család intézményét. Lehet neki roszabb lenne úgy megszületni, ahogy Te szeretnéd.

2008. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

A szuleidet allitsd le, te pedig koltozz ki kulfoldre, talan ott tobb sikerrel jarsz. Tobbfele kulturaval, lannyal, novel tudsz megismerkedni, egyszoval sokkal nagyobb a felhozatal.

A szuleidnek uzenem, hogy nagyon rossz hogy nyaggatnak, ezzel megjobban stresszelnek tegedet, es meg talan a kedvedet is elveszik a dologtol!!! Allitsd le oket, kerd meg oket, hogy soha ne hozzak fel ezt a dolgot neked. Keresel, es remelhetoleg talalni is fogsz magadnak egy tarsat.

2008. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

Az én pàrom most 30,és most fog feleségül venni,1 év utàn:)

Tudtommal elözöleg nem volt tul sok kapcsolata...

Nem maradtàl le semmiröl!

De az elöttem lévönek igaza van.

Több kulturàval kéne megismerkedned!

Jobban jàrnàl,több az esély(én is külföldön élek)

Ne gondolkodj béranyàn stb...

Hidd el el jön még az idöd,de nem a szàmitogépet bujva otthon a 4 fal között!

2008. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nemár, én 29 éves lány vagyok, nincs férjem, sem gyerekem, de nem érzem, hogy elkéstem volna... most akkor kezdjek el aggódni???

Sztem marhán nem vagy elkésve, szüleidet állítsd le és járj bulizni, ÉLJ, meglátod megtalálod azt, akitől majd igenis AKAROD, hogy gyereked legyen- nem a szüleid miatt, hanem mert szereted őt és erre vágysz igazán, belülről...!!!

2008. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 32 éves a barátom, de nem érzi, hogy lekésett volna az apaságról... Ma már szerintem ezek a dolgok rendesen kitolódtak, teljesen felesleges 28 évesen pánikolni.

Nem mellesleg: mind az embernek, mind egy kapcsolatnak meg kell érnie arra, hogy jöjjön a baba. Ha valamelyik hibádzik, akkor az később éreztetni fogja a hatását, ebben biztos lehetsz.

2008. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!