Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közölte az egyik oldal a...

Hogy közölte az egyik oldal a másik oldallal a babavárást? (Mozaikcsalád)

Figyelt kérdés

Hogy tudta meg a volt férjed/feleséged, hogy babát vártok?


A gyerekek kotyogták el? Ajtónyitásnál derült ki? Rokonok, ismerősök fecsegték el? Ti mondtátok el nekik? Facebookról tudták meg?


2022. dec. 17. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Kérdés milyen a kapcsolat velük? Bár ugye igazából sok köze már nicns hozzá.
2022. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Azért szerintem ha van közös gyerek, akkor illene egy olyan viszonyt fenntartani, ahol ezt elmondják egymásnak.

Mi az, hogy elkotyogta a gyerek? Ez titok?

2022. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
A gyerektől tudta meg ő is, meg mi is.
2022. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
2: mi koze hozza az exferjnek/felesegnek, hogy az exe uj parjanak gyereke szuletik?
2022. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez normális emberek között inkább úgy van, hogy mi köze van neki ahhoz, hogy a gyerekének testvére születik?

Azért egy kicsi van. Vagy mi, nem tudhatja meg? Egész életében titkolózni kell a gyereknek?

2022. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rég volt, de szerintem én meséltem el apunak, hogy tesóm lesz anyu részéről.
2022. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nincs . Nem köteles a másik beavatni ha szar a viszony. Ha baráti, akkor meg úgyis elmondja az ember a másiknak.
2022. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem #5, nem kell titkolozni. En pl az “uj no” vagyok, ami itt szitokszonak szamit, de mindegy is. Nem fogom kulon bejelenteni az exasszonynak, hogy terhes vagyok, ugyis megtudja majd a parom csaladjatol, vagy a kozos gyerekuktol. Beszamolni nem fogok neki ugyanis nem vagyunk joban, de takargatni sem fogom, nincs rajta mit titkolni. Nyilvan ahol jo a viszony, ott gondolom reszletekbe is belemennek, de nalunk ez nincs igy. Illetve oke, az ember gyerekenek testvere szuletik, es? Sok esetben amugy is haraggal gondolnak a dologra, mondvan “na ennek a nonek is csinalt egy gyereket” vagy “na ennek az uj kaninak is szult” Nem hiszem, hogy az exferj/exfeleseg kivancsi lesz az exe uj gyerekerol szolo sztorikra.
2022. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Én megüzentem az új tyúknak, hogy terhes vagyok és az exférjem az apja a gyereknek.
2022. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!