Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagáltátok volna...

Ti hogyan reagáltátok volna le ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Van férjem 6 éve vagyunk házasok, 3 kicsi gyermekünk van, Boldog házasságban vagyunk, a férjemre egy közösségi oldalon ráírt egy nő, akit régóta ismer látásból, a nő nálam 12 évvel idősebb és be kell vallani semmi extra nem egy szépség. A férjemnek írta első körben, hogy: Szia régóta ismerjük egymást, mindig is nagyon szimpatikus voltál nekem! Erre írta a férjem ne haragudj, de hirtelen nem tudom, hogy honnan ismerlek! Megkérdezte a férjem, hogy ez milyen oldal olyan, mint a facebook, ismerősöket kell keresni? Szegényem nincs tisztában az oldalakkal! :( Erre a nő írta, hogy ez ilyen ismerkedős oldal! A férjem írta neki, hogy hát ne haragudjon, de neki szép csinos felesége van, és három gyermeke, őt nem érdekli más! A nőci azt írta, tudom, hogy vannak hiszen találkoztam veletek! A férjem mindent megmutatott egyszerre minden írást! De forr bennem a düh szívem szerint megfojtanám a nőt, neki is van egy 3 éves gyereke. Rá akar mászni egy három gyerekes apára! Hát ennek semmi sem szent?!

2014. máj. 19. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, sok a gerinctelen férek mindkét nem körében, téged az érdekeljen, hogy a saját párod milyen ember - a jelek szerint szerelmes ÉS tisztességes, úgyhogy örülj, a ribit meg tojd le magasról nem ér annyit, hogy dühöngj miatta.
2014. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*féreg
2014. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján a férjed semmi rosszat nem tett. A nőt meg felejtsd el, nem jött be a próbálkozása.
2014. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még azt is kérdezte tőle a nő, hogy szimpatikus vagyok én is neked? Azért jelöltél vissza! A férjem erre már nem is írt semmit, ki törölte az ismerőseiből és le is tiltotta, mondván, hogy ő világosan leírta neki, hogy van felesége és három gyermeke, a nő visszaírta, hogy tudja, de még ezek után is ilyet kérdezett.
2014. máj. 19. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus leselejtezett dagadt mamóka. Még hogy a fiatalok veszélyesek. Az ilyenek bármire képesek, hogy jol tejelő kant lopjanak, ha kell házasságokat dúrnak fel. Az ilyeneket börtönbe csuknám!
2014. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, a férjemnek nagyon hálás lennék az esetedben:)
2014. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Felrobbantam volna a duhtol. Jol tette a ferjed, hogy kitorolte.
2014. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek a párod miatt:) Azt a ribit meg tojd le magasról,annyit sem ér,hogy idegeskedj miatta. A férjed példaértékűen kezelte a helyzetet.
2014. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mustafa33 ***** válasza:
73%

Minden oké, minden passzol, a férjed mintaférj, de akkor azt áruld el, hogy ha a férjed nem tudta hogy működik és miféle az az oldal, akkor hogy a csudába is került rá? És nem is hirtelen, ha "minden írást" megmutatott?

Nagy a gyanúm, hogy a kérdés KAMU.

2014. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!