Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kedvesen megkérni...

Hogyan lehet kedvesen megkérni valakit, hogy se rólad, se a gyerekedről ne tegyen fel fotót semmilyen közösségi oldalra? Ti mennyire vagytok erre háklisak?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésről jutott eszembe. Kisbabánk lesz, és van pár családtag és barát, akik szeretnek facebookozni, sok mindent feltenni, amivel nincs gond, én szívesen nézem, hogy egy adott nap mit csináltak. Egészen addig, ameddig én nem kerülök fel egyik albumukba sem. A gyerekemről meg végképp nem akarom, hogy bármi felkerüljön.


Van, aki szerint ez hülyeség, én elővigyázatosságnak hívom, és akinek meg akarom mutatni, annak majd küldök e-mailben fotót. Szerintetek egy ,,légyszi, ne rakj fel fotót a facebookra" elég lesz, vagy ti mit mondanátok?



2015. jún. 29. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Én ezt mondtam. Ennek ellenére hallottam, hogy mégis felkerült, (mert én nem látom, nem vagyok fent) megkértem, hogy vegye az illető. Nem volt ebből egyéb konfliktus.
2015. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Kép jelentése opció. A második bannolás után majd észbe kap.
2015. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem engeded neki, hogy lefotózza a gyereket. Ha meg ennyit nem tud tiszteletben tartani, akkor nem kell fenntartani a kapcsolatot, majd észbe kap, hogy hiányzol neki, és akkor kedvesebb lesz
2015. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Jó lenne tudni választ...

Rólam a tesóm tett fel bikinis képet, amin simán domborítok. Nem netre szántam. Sajnos, nem vette le, pedig kértem :(

Nincs facebook-om, ezért jelenteni sem tudom, be sem tudok lépni.

2015. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h bármikor kaphatnak képet, de ezt az iterneten nem akarod viszont látni
2015. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés, 1 éve szenvedek ezzel, mióta megszületett a fiunk. Nekem még néha oké, ha feltesznek 1 db jól sikerült képet, de nem így van. Egész látogatás alatt kattogtatnak és minden rosszul sikerült, homályos, előnytelen, értelmetlen képet felpakolnak. Próbáltam beszélni erről, jópár vita volt, de hatástalan. Sértődés azzal a címszóval, hogy ő kér elnézést, hogy büszke az unokájára és minden marad a régiben.


Jogilag egyébként megtilthatod, a kiskorú személyiségi jogai miatt csak a szülő engedélyével kerülhet ki bármi. Csak még nem voltam elég bátor, hogy ezzel fenyegetőzzek, de már érik.


Annyit sikerült elérnem, hogy amin kicsit is látszom, azt leszedték.


Én is örülnék békésebb tippeknek.


Van egy cikk ennek veszélyeiről, megkeresem és belinkelem, esetleg küldd el nekik, hátha hat rájuk valamennyire.

2015. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt az ígért link:


[link]


[link]

2015. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!