Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távolságtartás mint az önvédel...

Távolságtartás mint az önvédelem eszköze?

Figyelt kérdés
Távolságot tartok egyes rokonokkal, mert félek, hogy nézeteltérést szülne újra ha beszélgetnénk és mélyebb témákat is érintenénk, így viszont bunkónak és ridegnek tartanak és nem csak ők hanem a környezetem is akik csak a felszínt látják.
2022. dec. 19. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kérdés.
2022. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes!

Én MINDENKIVEL így csinálom, nem csak nemkívánatos rokonokkal. És mivel tojok mások véleményére, kifejezetten nyugodt életem van.

2022. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Van kérdésed is?


Döntsd már el, hogy most számít-e a véleményük, vagy sem...

2022. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Darius- ***** válasza:
100%
Idegenekkel, rossz viszonylatu ismerosokkel ez a hozzaallas nagyon jo, ha emiatt ridegnek titulalnak legyen igazuk, de bunkonak nem mondhatnak, ilyenkor valaszold azt, hogy nincs ahonnan ismerj eléggé.
2022. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
A rokonság nem ok arra, hogy valakivel sülve-főve együtt legyél. Még a szülők vagy a testvérek sem mindig érdemesek erre. Persze, van ez a legenda a "szülői szeretetről", de igazából a legtöbb ember egyszerűen egy gyökér. Attól, hogy csinált egy gyereket, nem szűnt meg gyökérnek lenni. Ha a te rokonod, szülőd, testvéred történetesen szintén gyökér, akkor bizony nem nyertél a családlottón - üdv a klubban! Eltart egy darabig, míg ráébred az ember, hogy igazából semmi köze ezekhez az alakokhoz, és nem tartozik nekik semmivel.
2022. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Kijelentettél valamit ebben mi a kérdés?
2022. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hátha egy rokonodtól azért véded magad, mert attól tartasz, hogy vmit nem tudsz megbeszélni, az azt jelenti hogy abban a témában "elakadásod" van. Végülis önvédelem, de csak a kérdés megoldásától tartod magad távol. Jó kérdés mert nekem is van egy ilyen szitum és most segítettél hogy megoldjam a problémát. Nem jöttem volna rá erre most magamtól. :)
2022. dec. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!