Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van velem apám barátnő...

Mi baja van velem apám barátnőjének?

Figyelt kérdés

Mindig talál valami okot, hogy engem fikázzon, miközben ő maga annyira igénytelen. Egyáltalán nem ad magára, nagyon ritka, ha valahova nem melegítőben jön, melltartót sem szokása felvenni (sokszor még fehér póló alá sem, ami átlátszik), plusz a haja is tiszta zsír. Egyébként sokat sportol, szinte minden nap, de ahhoz képest egyáltalán nem vékony vagy sportos alkatú, inkább duci. Mégis tavaly elkezdte apunak mondogatni, hogy nekem narancsbőrös a combom, és járjak el sportolni (akkoriban még nem jártam el rendszeresen), de én akkor is vékony voltam. Azt már hozzá sem teszem, hogy neki ezerszer narancsbőrösebb a bőre, mint nekem. Aztán télen egy betegség következtében felszedtem 8 kilót. Akkor úgy érezte, hogy feltétlenül el kell látnia a tanácsaival, hogy mit mozogjak, hogyan és mennyit, plusz állandóan ezen témázott és égetett engem mindenki előtt. Aztán egy életmódváltásnak köszönhetően bő 3 hónap alatt le is adtam azt a 8 kilót. Aki tudott róla, azok most szoktak dicsérni, hogy gratulálnak a kitartásomhoz meg elismerésük, érdekes ő egyszer sem gratulált. Sőt, apa egyszer kérdezte tőle, mikor ott voltam, hogy "Ugye milyen sokat fogyott?" és csak egy alig hallható "ühüm"-öt sikerült kipréselnie magából. Ha talál valamit, amibe beleköthet, akkor azt mindig kiaknázza maradéktalanul (mintha ő példaértékű szépség lenne), szapul, de kedves vagy elismerő szót még sosem hallottam tőle. Mi baja van velem? Irigy?

19/L


2015. júl. 28. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy te fiatal vagy, ő meg egy vén riherongy!
2015. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet féltékeny rád a testalkatod, kitartásod miatt
2015. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is gyanítom, hogy irigy lehet rád. Szerintem könnyen kezelhető : "köszönöm, de tudom, hogy mit kell tennem."
2015. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is valószínű hogy irígy
2015. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Féltékeny rád...
2015. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyjad már! Ez egy irigy vén banya! El ne hidd amit mond! Csak azért csinálja mert nem bírja elviselni hogy vén, te meg nem. Ha téged szapul, azt hiszi ő ettől szebb lesz. Én egy mondattal padlóra küldeném az tuti!
2015. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Először is elismerésem:)


Másodszor meg ha beszól,(alapvetően nem tanácsolnám ezt , de azért egy idő után lehet érzékeltetni ,hogy álljon le)tesz valamilyen megjegyzést a testedre vagy bármidre ,nyugodtan mondhatod neki ,hogy "igen de szerencsére nem olyan narancsbőrös mint neked".


Mondom nem tanácsolom ,hogy különösebb konfliktusod legyen vele , de vegye észre magát.

2015. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos féltékeny ràd,de azt nem hinném hogy olyan nagyon vén lenne :)
2015. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8. Nem úgy értjük hogy vén, hanem a viselkedése miatt, vagy hogy mondjam.

Hallgatnom kéne rád mert olyan szép vagy, fiatal és gyönyörű a bőröd! Bárcsak olyan lehetnék mint te! Amúgy milyen sampont használsz?

Szerintem ettől csak úgy pislogna... Ha meg kiborul, akkor már dicsérni se lehet?

2015. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha valaki eleve úgy van beállítva, hogy azon jár az agya hogy honnan, mennyit ajon le, már automatikus, hogy másokban is ezt nézik

mint pl a festő, meg állanóan észreveszi mások falaiban a hibát, a varrónő a ruhák elszabását, stb

2015. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!