Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint belefér...

Véleményetek szerint belefér turkálni közeli rokon szobájában/szekrényében?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy valaki bemegy a szobádba, és elkezdi kihuzogatni a fiokjaidat, és turkálni benne - csak úgy, unalomból. Tehát nem okkal, valamit keresve, csak egyszerüen turkál. Nyitogatja a szekrényeket, leskelődik az üveg vitrinbe, az asztal fiókokba.

Ha rászólok megsértödik, hogy ő nem turkált, csak nézelődött, meg “és akkor mi van”?

32 éves emberről van szó.


2023. jan. 2. 21:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Abban a pillanatban menne haza, és az volt az utolsó alkalom, hogy vengédül láttam.
2023. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Megserti a hataraidat. Suttyo. 🤷‍♀️
2023. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiókba, szekrénybe nyilván bunkóság. Az üveg vitrinbe szerintem nem bunkóság leskelődni. Az azért üveg, hogy látni lehessen mi van benne. Az ember a szép dísztárgyait szokta oda rakni.
2023. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy fér bele. Kiosztanám az illetőt és többet nem jöhetne. Szarok rá, hogy közeli rokon. Annál több esze lehetne, főleg ha ismer, hogy nagyon háklis vagyok arra, ha valaki a cuccaimat piszkálja.
2023. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem fér bele! Maximum akkor, ha közös háztartásban élnek a családtagok (pl. szülő-gyerek, de csak amíg a gyerek kicsi, vagy pl. szülő-gondoskodásra szoruló nagyszülő esetén). Akármilyen közeli rokon az illető, ha külön háztartásban él, nagyfokú tiszteletlenség, pofátlanság, bunkóság más személyes dolgai közt turkálni, szekrényajtókat nyitogatni, leskelődni, hogy mi van a szekrényekben és a fiókokban. Ezek a bútorok a SZEMÉLYES dolgok tárolására szolgálnak, amikhez rajtunk kívül senkinek semmi köze. Lehetnek benne értékek is, pl pénz, drága ékszerek stb, de akár személyes intim tárgyak is, fehérneműk, sőt akár szexuális játékszerek, segédeszközök is. Bármi, ami nem tartozik másra, csak ránk. Akár "titkok" is, a kézzel írt naplónk vagy a szerelmes leveleink, bármi.

(Anyósom is meg a lánya, a sógornőm is ilyen turkálósak, nyitogatósak. Ráadásul gátlástalanul, minden szégyenérzet nélkül, még akkor is, ha ott állok mellettük. Szerintük semmi kivetnivaló nincs ebben, ők csak kíváncsiak és megnézik, mi mindenünk van. Én nem tudom hol nevelkednek az ilyen emberek, de hogy még a legalapvetőbb illemszabályokat sem ismerik, az biztos.)

Egyszer a tesóm szülinapi ajándékot akart elrejteni az éjjeliszekrényembe és kinyitotta az ajtaját, hogy betegye a meglepetést. Nem pofátlanságból nyitogatott, nem turkálni akart (ő nem ilyen), csak meglepit akart szerezni nekem titokban. Ahogy kinyitotta az éjjeliszekrényem ajtaját, ráköszönt a szekrényből a 21 centis, realisztikus bőrhatású szeretőm. Na, azóta inkább nem próbálkozik az ajándék elrejtésével, inkább személyesen adja át őket. :) Szóval például ilyen esetek miatt sem illik más személyes dolgai között turkálni. De amúgy sem. Senkinek semmi köze más cuccaihoz, dolgaihoz.

2023. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#7 Anyám is így van vele, de én nem szeretek turkálni a cuccai közt, akkor sem, ha megengedi.Inkább elkérem.
2023. jan. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!