Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez még belefér? A...

Szerintetek ez még belefér? A véleményetekre lennék kíváncsi

Figyelt kérdés

Szóval a férjemnek van egy lány haverja. Régóta barátok, már akkor is jóba voltak, amikor mi még nem is ismertük egymást.

A lány külföldre jár ki táncolni, bár én kétlem, hogy csak táncolni járna ki...

És amikor elmondtam erről a véleményem, feltünően látszódott a páromon, hogy idegesíti, hogy ilyet merek az ő barátjáról feltetelezni.

És most a sztoriból nem azt akarom kihozni, hogy szerintetek megcsal-e vagy sem, mert tudom, hogy nem. Szeretjük egymást és megbízunk a másikba annyira, hogy ezt biztosra merjem állítani. De mégis zavar, hogy van egy lány haverja, akinek nem melllesleg ilyen a "hivatása".

Ha találkoznak (elég ritkán) kicsit húzom a szám, de természetesen nincs megtiltva neki semmi.

Tehát az lenne a kérdésem, hogy normális, hogy ez zavar engem. Vagy pont a fordítottja: szóvá kéne, hogy tegyem ezt.

Mint már említettem megbízok benne, csak maga a tudat, hogy egy másik csajjal ül be valahova, és engem beszélnek ki, meg a kapcsolatunkat, szarul esik.

A válaszokat előre is köszönöm!


2015. febr. 18. 00:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Miután nem azért a barátja, mert k'válkodik, és nem a sztriptízbemutatóit lesegeti párod, szerintem ez bőven belefér. Adott egy lány, akivel őszinte barátságban van, az, hogy ő mivel keresi a kenyerét, az teljesen irreleváns... Ha nem az a típus, aki ebből kifolyólag rámászik barátodra, akkor szerintem ez tényleg csak a dolgok túlreagálása.
2015. febr. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Az meg, hogy kibeszélne téged? Persze, nyilván beszél a kapcsolatáról is, mint ahogy gondolom te is a barátnőidnek sok mindent elmondasz.
2015. febr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
De mit szeretnel szova tenni meg? (mert gy a velemenyedet kifejtetted mar a munkajarol) Es mibol gondolod, hogy rolad beszelnek, ha talalkoznak?
2015. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igen, en is beszelek a kapcsolatunkrol a baratnoimnek, az nem zavr ha a legjobb fiu haverjaval beszeli ezt meg, de ne egy lannyal.


Azt onnan tudom, hogy kibeszelnek, mivel a parom mondta. A lannyal egyebkent nem kedveljuk egymast. Teuat nem lehet tul jo velemennyel rolam, ha esetleg szoba kerulok.

A


Amit meg elfelejtettem mondani, hogy azt latom, igazabol azert baratkozik a parommal, mert barhova mennek, sehol se kell fizetnie. Nyaron a bulikba alja az egesz esti pia termeleset, a baratnoivel egyutt. (A parom eleg jol, keres es ezt nagyon jol tudja)

Velemenyem szerint, nekem nem tunik egy oszinte baratsagnak. Mar csak abbol kiindulva is, hogy en az igaz barataimmal mindig felkoszontjuk egymas, legyen szo szulinaprol, karacsonyrol, barmi.

Itt meg, ha epp itthon van a lany, felhivja a paromat,hogy menjenek el valahova, vagy bulizni es itt kifujt a baratsag.

2015. febr. 18. 01:07
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

Ha valóban olyan őszinte barátságban vannak, akkor a férjed már réges-rég tudja, hogy mi az ábra. Ha nem mondta neki a csaj, akkor is rájöhetett magától. Hogy neked miért nem mondta? Mert elég rosszul veszi ki magát, ha az ember összejár egy prostival "kávézgatni". Jobb neki, ha barátnak tartod, mint hivatásosnak, akit bármikor megkaphat. Az ilyen nőknél gyakran összemosódnak a "munka" és barátság határai.. Még ha a férjed nem is élne a lehetőséggel, a nő valószínűleg nyitottabb a dologra, mint egy átlagos barát.

Ha pedig nem tudja.. nos, akkor egy világ dőlne benne össze, ha az ő bizalmas barátnőjéről kiderülne, hogy közönséges r*bi. Eddig nem akarta észrevenni, mert még a feltételezés is durva volt számára, tehát nem örülne neki, ha ez az igazság. Ezentúl figyelni fog az elejtett megjegyzésekre, részletekre. Ha rájön, hogy igazad volt, valószínűleg becsapva érzi majd magát, mert nem vette észre, pedig még a feleségének is nyilvánvaló volt.. Csalódni fog, és valószínűleg rossz hatással lesz a kapcsolatukra. Hiába voltak eddig jó viszonyban, a legtöbb ember szemében értékcsökkenést okoz, ha ilyesmi derül ki egy számára fontos emberről. Persze csak ha igazad van..

2015. febr. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Elnezest a par helyesirasi hibaert, telefonrol irtam a kommentet.
2015. febr. 18. 01:09
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Hmm.. nahát, szóval a férjed egy rakás nővel bulizgat, és itatja/eteti őket.. hát ez is egy életstílus. Mindenesetre egyre határozottabban gondolom, hogy tudja, hogy prosti, és valószínűleg a barátnői sem erkölcsösebbek. Talán pont ezért tölt velük annyi időt? Ilyen mentalitású nőről alapból sejti az ember, hogy hozzászokott, hogy fizessenek a társaságáért. Másnak lesülne a bőr a képéről, ha egy haver pénzelné az egész baráti körét.. Ha kellemetlen lenne számára, egyszer sem fordulhatna ilyen elő, nem pedig ő hívogatná ezekre a bulikra a pasit fizetni a számlákat.
2015. febr. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

01:08 Igazad van teljesen, en is ezt latom, rajta, hogy nem akarja ezt eszrevenni.

Persze en se allithatom biztosra, hogy nem csak tancolni jar ki, bar mar mastol is hallottam. Nem tudhatjuk, az biztos, hogy tobbeknek is megvan a velemenye rola.

De ne ertsetek felre, en nem itelem el, ha valakinek van hozza gyomra csinalja, de orulnek ha vegre egy kicsit a ferjemnek is felnyilna a szeme, ezzel kapcsolatba es megertene, miert is zavar a baratsaguk.

2015. febr. 18. 01:13
 9/21 A kérdező kommentje:
A bulikon en is ott vagyok persze, nem a lanyokkal jar, es azt is leszogezem, hogy nagyon ritkan jarunk igy el bulizni. Csak ha ott vannak a lanyok, nem nagyon mozdulnak el mellolunk, gondolom igy olcsobban megusszak az estet...
2015. febr. 18. 01:15
 10/21 A kérdező kommentje:
Azt azt aprosagot meg hozzatennem: mivel kulon kasszan vagyunk, en se varom el, hogy az egesz estemet o fizesse, ha meghiv visszahivom, a lanyoknal ezt egyetlen egyszer se vettem eszre, pedig szerintem ugy illene.
2015. febr. 18. 01:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!