Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen anyáról? Hgy változtassam meg?

Figyelt kérdés

18 vagyok, és van egy barátom több, mint fél éve, akivel aktívan élek szexuális életet is. Sajnos nemrég kiszakadt az óvszer, ezért vettem be 72 órásat, és erről szóltam anyának is, hogy tudjon róla, bizalom satöbbi....


erre ő elkezdett hisztériázni, hogy mit képzelek magamról, hülye k vagyok, és a szex kotonnal se biztonságos egyáltalán, akkor se ha nem szakad ki. És hogyha terhes leszek nagyon megbánom. Most parázom, hogy hat-e a tabletta (kb 40-valahány óra múlva vettem be, mert messze lakunk a várostól egy kisebb faluban és csak a másnapi buszt értem el.) De nem is ez alényeg, hanem anya hozzállása... még én nyugtatgattam őt, pedig én sokkal ijedtebb vagyok őnála... :(


2010. okt. 2. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
No para, a 72 órás hatása körülbelül olyan mint egy lórúgás (ne lepődj meg majd ha fáj a gyomrod, fejed, stb), és nem véletlenül hívják 72 órásnak. Anyud meg feltehetőleg beijedt, hogy a kislánya felnőtt. Amúgy nincs gond a gumis védekezéssel, a néhai kiszakadást leszámítva.
2010. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
A tabi miatt ne aggódj!Viszont anyukádat nem értem, örülnie kéne hogy elmondtad neki!lehet megiedt és azért reagált így!de te ismered, ha nem ilyen szokott lenni akkor csak beparázott!
2010. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem anyud is beparázott, azért volt ilyen... próbálj vele azért beszélni. Legalább tudtad, hogy mit kell ilyenkor tenni. Okos megoldás volt.
2010. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Velem is volt már ilyen és ok, én anyukám is kétségbe esett, de nem beszélt így velem, hanem inkább segített és támogatott. Szóval úgy gondolom, hogy erre a viselkedésre az se lehet indok, hogy nagyon megijedt. Máskor is történt már ilyen? Mármint, hogy így beszélt veled.

20/L

2010. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
esetleg a helyedben megmondanám anyumnak, hogyha ennyire parázik akkor vigyen el dokihoz, és irassatok fel tabit vagy gyűrűt, és az biztonságos :)
2010. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!