Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mit tegyek? Hogyan...

Szerinted mit tegyek? Hogyan vegyem rá, hogyan változtassam meg a nézeteit?

Figyelt kérdés

Van a szomszéd faluban egy lány,akinek ki kell mennie külföldre,ezért el kell ajándékoznia az oroszlánfejű törpenyulát ketreccel,etetővel,itatóval,szénatartóval,nyusziwcvel,hámmal ingyen.Persze én egyből megkérdeztem anyát.Erre azt válaszolta,hogy "Házba nincs állat." Aztán,amikor mondtam,hogy kint is lehet tartani,azt mondta,hogy elég neki elviselnie a kutyát meg a 3 macskát.Pedig ő hozzájuk sem nyúl,nem is ő eteti őket,semmit nem csinál velük,egyszerűen látja őket,ha kimegy az udvarra.Már máskor is ez volt,ha akartam valamilyen állatot,az volt a válasza,hogy házba nincs állat és hogy elég neki ezt elviselnie.Pedig ez csak egy nyúl!Ráadásul tényleg semmit(!!) nem csinálna vele,csak látná...Máskor is ugyanez volt amikor pl. hörcsögöt vagy bármit akartam.Szerinted mit tegyek?Hogyan vegyem rá anyukámat?Mit lehet ilyenkor tenni?

14L


2011. aug. 3. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, de az etetésük neki kerül pénzbe, nem neked
2011. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szereti az állatokat akkor tényleg elég neki ennyi állatot néznie.Sajnos nem tudsz mit tenni,ha nem engedi hát nem,ez van.
2011. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kössetek kompromisszumot! pölö beszéljétek meg, h a nyúl csak 2 hetet legyen Nálatok, és ha a 2 hét alatt bizonyítani tudod, h foglalkozol vele kellőképp, és nem okoz bajt a családban a nyuszi (se embereknek, se állatoknak) akkor marad.. de ha a 2 hét alatt megbuksz a "vizsgán", akkor megy, eladjátok és soha többé nem lesz másik állat..

de am Te ismered jobban Anyud, próbálj meg kicsit kreatív lenni, vedd le a lábáról olyasmivel, amit nagyon szeret.. vagy segíts többet a házimunkában, ilyesmi...

2011. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jah, és esetleg vállalj el vmi diákmunkát, h tudd biztosítani a kis jövevénynek az etetését, ellátását
2011. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy itt a pénz is közrejátszik. Tényleg nem olcsó mulatság 4 állatot eltartani. Azért talán meg lehet győzni anyukádat. Mondd neki, hogy ennek az állatkának is gondját viseled, hogy vigyázol rá stb. Sok sikert;)
2011. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem a szövegből,hogy fizetni és én fizetném,ugyanis újságot hordok,ami heti 1500 ft,szóval neki tényleg csak annyi baja lenne vele,hogy látnia kellene...

ráadásul apa megengedte,de aztmondta,hogy anyát vegyem rá,mert egyedül nem dönthet...://

2011. aug. 3. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!