Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők válása ki hogyan...

A szülők válása ki hogyan élte át?

Figyelt kérdés
Ti hogyan éltétek meg mikor elváltak a szüleitek? Nekem most váltak el de valamiért nincs hiányérzetem

2023. jan. 4. 21:59
 1/4 020310192051759397 ***** válasza:
100%
Nekem apukám nem hiányzik nem tartom vele a kapcsolatot. Anyukám nagyon hiányzik, de vele nem sokszor tudok találkozni. (az egyik nagymamámnál élek)
2023. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
kb 4-5 éves lehettem szerintem nem sokat fogtam fel belőle csak hogy megint vita van és anya pakol másra nem emlékszem. Azt tudom hogy sosem akartam hogy újra együtt legyenek mert abból mindig csak vita volt.
2023. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Örültem neki. 13 éves voltam, jó a kapcsolatom mindkét szülőmmel, de a vak is látta, hogy köztük ez nem működik. Egyébként a szétköltözés után javult a kapcsolatuk, kifejezetten jóban vannak, hetente többször beszélnek. Kvázi baráti viszony lett köztük. Azóta mindkettőjüknek van tartósabb párkapcsolata is. Nekem megkönnyebbülés volt, hogy végre nem arra megyek haza minden nap, hogy marják egymást. Az nekem sokkal rosszabb volt mint az, hogy elváltak.
2023. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Duplázódnak az ünnepek, megszokott a hétvégi utazás...
2023. jan. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!