Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire van hatással a...

Mennyire van hatással a gyerekekre a szülők válása? Érdemesebb bent maradni egy rossz házasságban a közös gyerekek miatt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 18:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
34%
Kb minden 2. családban elvállnak a szülök, gratulálok, nem tudom miért nem lehet meggondolni, hogy kitöl/kinek akar az ember gyereket..(ha valami speziell dolog akkor okés, én csak azt ítélem el, ha 1 hónap alatt lesz a gyerek, és utána rögtön vál el a két fél). Én ilyen vagyok, a tapasztalatim annyi, hogy kicsit "érettebb" vagyok a korosztályomnál, bár ez lehet más miatt is.
2018. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
74%
Leírhattad volna, mekkorák a gyerekek. A válás mindenképpen megviseli őket, de a gyerekek nem hülyék, érzik, ha kettőtök között nem úgy működnek a dolgok, ahogy kellene, még ha nem is repkednek a tányérok. Ha semmiképpen nem lehet rendbe hozni a házasságot, akkor úgy csináljátok, hogy mindkét szülő szülő maradhasson, azaz élő, lehetőleg napi kapcsolata maradjon a gyerekekkel.
2018. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
32%
Bár nekem szüleim 10 év után mentek külön, de akkor se volt a legjobb.
2018. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó gyerekem sincs. Csak kíváncsi vagyok rá.
2018. márc. 3. 19:04
 5/39 A kérdező kommentje:
Kellene írnom erről egy fogalmazást...
2018. márc. 3. 19:05
 6/39 anonim ***** válasza:
25%
Az egyik legnagyobb törés egy gyerek életében ami csak történhet. Hiába mindennapos dolog attól még elég komoly negatív hatása van.
2018. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

De majd kitalálok valamit. Már vannak vázlatok. De köszönöm.

Szerintem csak a gyerekek miatt nem szabad benn maradni. És mindig a gyerek issza meg leginkább a levét.

2018. márc. 3. 19:08
 8/39 A kérdező kommentje:
A másik a haláleset:( Nekem az anyukám halt meg nyolcévesen és a mai napig bennem van és lesz is:(
2018. márc. 3. 19:09
 9/39 anonim ***** válasza:
32%

#7

Ezzel a "gyerek issza meg a levét" szöveggel csak az önző szülők nyugtatják magukat. Persze ez intelligencia kérdése is, mert aki nem tudja a dolgot kezelni ott biztos gáz, de az ismeretségi körben többen is vannak akik a gyerekek miatt vannak együtt csak és jól meg vannak. A gyerekek boldogok nekik meg ez a legfontosabb. Tivornyázni minden nap mással dugni egy 8-10 év múlva is ráérnek amikor már nem okoz ez akkora problémát.

2018. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
54%

Nem is a válás hanem az ami utána következik az a rossz. Nekem gyerekként így volt. Felnőttebb koromban piszok nehéz volt anyámmal.

Ha nincs komoly baj köztetek szerintem butaság lenne elválni hiszen minden ember változik, a szerelem se tart örökké. Csak a hűség.

2018. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!