Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire szar vagyok,...

Tényleg ennyire szar vagyok, akit senki sem tud szeretni? 26/N

Figyelt kérdés

Szüleim (anyám + a nevelőapám) világéletemben gyűlöltek, nem várt gyerek voltam, anyám nem is tudja, ki a biológiai apám.


Van 3 féltestvérem, ők is utálnak, ők ebbe nőttek bele, hogy a szüleim részéről "szardarab", "hulladék", "senkiházi", stb. a beceneveim, szóval a testvéreim is így kezeltek.


Sajnos elrontottam a dolgokat azzal, hogy tanító lettem, így mellé még szaros 200 ezres éhbért is kapok, így tényleg igazuk lett, hogy egy életképtelen szar vagyok.


Négy éve lett egy párom. Ő volt az első az életemben. Nagyon nehéz volt az elején megbíznom benne, de ő őszintén szeretett. Tényleg bármi volt, az ország túlsó feléről is jött hozzám, ha bármi baj volt.


Két éve együtt is laktunk, tudom, hogy hülyén hangzik, de tökéletes volt minden. Mindent megtett értem, én is érte. Az életemnél is jobban szerettem. És ezt tudta is.


Aztán két hónapja váratlanul közölte, hogy ezt be akarja fejezni. Megismert valakit. Elhagyott.


Két hónapja teljesen kidobott az életéből. Látszik az új posztjain, hogy nagyon boldog nélkülem. Tényleg gyönyörű a barátnője, orvos a lány, jó családból...


Én meg most egyedül élek egy omladozó 14 nm-es 'lakásban', másra nem futja, egy csőd vagyok, senkit sem érdekel, hogy mi van velem. Egyetlen embert sem érdekel a világon, hogy egyedül bőgtem végig a karácsonyt, ha itt most meghalnék, talán hetkig nem venné észre senki.


Hogy lehetek ekkora szar, hogy képtelenség engem szeretni?



2023. jan. 4. 23:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%

Sajnálom a helyzetedet.


Abból, amit leírtál nyilván egy nézőpontot ismerünk meg. Nem tudhatjuk pontosan milyen is vagy, mi áll a dolgok hátterében.


Arról nyilván nem tehetsz amibe beleszülettél, de ez bizonyára sok sebet ejtett rajtad.


Sajnálom, hogy a párkapcsolatod tönkrement.


Én azt gondolom, hogy először magaddal kéne megbékélned. Ehhez önismeret fejlesztésre van szükséged, esetleg pszihoterápiára.


Nem vagy életképtelen. Mindazonáltal a helyedben elgondolkodnék munkahelyváltáson. Esetleg szerencsét próbálnék külföldön. Sok sikert és fel a fejjel!

2023. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
86%
Nem gondolom, hogy észosztás vagy tanács kellene neked. Majd egyszer megnyugszol, aztán remélem, normalizálódik a helyzeted.
2023. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

A diákjaid biztos hogy szeretnek! Figyu.. Minden átmeneti állapot az életben. A jó is, de a rossz is. És ezek periodikusan változnak.


A tanári pálya...hat az önmagában egy depi ebben az országban... Magánorakat nem tudsz adni? Esetleg pályát módosítani...


A rossz nem marad veled örökké.

2023. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
84%
Írtad, hogy őszintén szeretett a párod, nem képtelenség téged szeretni, senkit se képtelenség. Szerintem fordulj egy pszichológushoz, ő biztosan tud segíteni.
2023. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 F Danii válasza:
91%
Szia! Nem vagy szar, semmi gond nincsen veled! Azokkal viszont igen akik így bánnak a gyerekükkel/párjukkal. Ha ezt nézzük most egy nagyon mély ponton vagy amiből persze nehéz felállni, lehet ez közhelynek fog hangzani de kezdj el mozogni, fejleszteni magad. Mivel itthon ilyen tanári fizuk vannak, gondolkodj el azon hogy kimész külföldre :)
2023. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

"Mivel itthon ilyen tanári fizuk vannak, gondolkodj el azon hogy kimész külföldre"


Sajnos ott csak fizikai munkák vannak, viszont én egészségügyi okokból azt nem vállalhatom. Ha alkalmas lennék rá, már itt sem lennék.

2023. jan. 5. 00:01
 7/28 anonim válasza:
88%

1. Azzal, hogy tanító lettél nem azt jelenti, hogy életképtelen szar vagy hanem, hogy és most tippelek, azért lettél tanító mert szereted amit csinálsz és nem csak a pénzre mész rá ami szerintem a mai világban nagy respect.


2. Sajnálom, hogy ilyen szüleid vannak, de próbáld meg őket teljesen elengedni, nincs rájuk szükséged. Aki így elhajítja a gyerekét nem szülő. A karma mindenkit utolér csak sajnos isten malmai lassan őrölnek legalábbis ezt szokták mondani.


3. Azt se engedd, hogy az exed új barátnője miatt te csúnyának vagy csődnek érezd magad. Ezek tipikusan olyan dolgok ahol nem feltétlen te vagy a hibás és semmilyen emberi kapcsolat nem 1 emberen múlik. Ha te kedves vagy és segítőkész nem bántasz másokat és ezt úgy hálálják meg, hogy kicsesznek veled és kitaszítanak az az ő szegénységi bizonyítványuk. Férfiként mindig is hihetetlen dühös szoktam lenni az ilyen képmutató mocskok miatt akik hülyítik az embereket.... a normálisaknak meg sokszor nem jut semmi jó...na mind1. Engem is basztak át, nagyon rossz volt, én is követtem el hibákat és tudom milyen volt a másiknak... senki nem tökéletes de van 1 határ.


És utoljára tartogattam a leglényegesebbet, kérlek szépen az öngyilkosság meg se forduljon a fejedben még egyszer. Tudom milyen ez amikor azt hiszed ez a megoldás... De az alagút végén mindig van fény, igen nagyon klisé de ezért igaz. Mindenkinek vannak rossz évei és életszakasza valakinek kevésbé rossz valakinek meg még rosszabb. Az én anyám pl szinte egyáltalán nem tartja a kapcsolatot a családjával persze itt mások a körülmények ez tény. Én azt tenném, hogy elmennék másik városba, nem érdemlik meg hogy tudják mi van veled. Nem tudom a barátaiddal mi a helyzet de támaszkodj rájuk, akik igaz barátok mindig segítenek, ha nincs ki miatt ott maradj ahol akkor költött kezd egy új életet. 26 éves vagy, rengeteg hímtársam van ám még egyedül, fogsz találni valakit ebben biztos vagyok csak ne add fel. Én is mindig ezt mondtam mikor barátnőt kerestem, 10 kudarc aztán 1 siker.... nem jó arány de ezzel kell dolgozni. Tudom a helyzeted összetettebb mint az én hülye példáim de egyszerre 1 lépés. És menni fog, én nagyon szorítok!

2023. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"Én azt tenném, hogy elmennék másik városba, nem érdemlik meg hogy tudják mi van veled."



Nem is érdekli. Így még jobban fáj.

2023. jan. 5. 00:06
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy sz*r. Az, hogy az exed így elhagyott, az bárkivel megeshet, sajnos a gyerekkorod miatt éled meg ennyire rosszul, de semmi köze ahhoz, mint ahogy a "családod" bánt, bánik veled. Ezeket el kell különíteni.
2023. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
Ja, és ne nézegesd a posztjait. Csak magadat kínzod vele.
2023. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!