Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy apát mindhárom gyereke...

Ha egy apát mindhárom gyereke utálja azért, mert kikészíti őket idegileg, akkor nem fél attól, hogy öregkorára majd senki nem fogja őt szeretni, eltartani?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból mert nem értem a viselkedését. Én 2 éve költöztem el tőle, mert tiszta szívemből gyűlöltem őt, most az öcséim mesélik, hogy utálják ők a viselkedése miatt.
2016. dec. 5. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Mostmár nem kell tekintve hogy a fityisz bevezeti a kötelező szülőtartást.
2016. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Sajnos a mi családunkban is van hasonló személy, ő azzal érvel ha a gyerekei nem foglalkoznak majd vele akkor sincs semmi baj, mivel az illetőnek van saját lakása meg nyugdíja és majd úgyis talál valakit aki a házáért majd őt öregkorára eltartja.
2016. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

1-es!


Nem a "fityisz" vezette be, már a Kádár-rezsimben is létezett.

Ha nem hiszed, nézz utána!

2016. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen ember beteg, enyém is pont ilyen. Mindenki gyűlöli annyira elviselhetetlen, de ő úgy látja, hogy az a mindenki mind gonosz, ő pedig a földkerekség legcsodásabb élőlénye akivel igazságtalanok az emberek.
2016. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem fél tőle, mert nem gondolkodik előre. Majd ha megöregszik, és egyedül marad, akkor is ti lesztek a szemetek, ha leszarjátok. Az ilyen emberek általában nem szokták belátni a saját hibáikat.
2016. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
A Fidesz vezette be a szülőtartást! A Kádár- rezsimben nagyon nyomós oka kellett lenni, hogy minimális összeget megítéljenek, és a szülőnek nem lehetet5t semmi egyéb jövedelme.
2016. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os, esküszöm nem akarok ebből vitát generálni, de én nem így tudom.

Eleve akkoriban létezett a KMK (közveszélyes munkakerülés a fiatalabb korosztály kedvéért) tehát szinte elképzelhetetlen volt, hogy valakinek ne legyen semmilyen jövedelme.

Mindenki, aki valamiért nem dolgozott be volt jelentve valamilyen Ktsz-be, vagy ha volt esetleg "háztartásbeli" azt rendszerint a férje tartotta el, de annak halála után járt valami minimális özvegyi nyugdíj vagy kegydíj.

Én nem is tudom elképzelni, hogy kikre gondolhatnánk akiknek papíron semmilyen jövedelme nem volt.

2016. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!