Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki párkapcsolatban él de már...

Aki párkapcsolatban él de már nem müködik az miért nem lép ki belőle?

Figyelt kérdés
A "visszatartó"okra-okokra vagyok kiváncsi.
2010. okt. 4. 08:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen sosem tudhatjuk, hogy "végleg elromlott" vagy csak hullámvölgybe érkezett... Én azt vallom mindig lehet változtatni, mindig lehet jobb, közös erővel, együtt, ha mindketten akarjuk. De csak, ha mindketten...
2010. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Első házasságom pocsékra sikeredett.Én a gyerek miatt nem léptem, apás volt.De egyszercsak arra döntöttem elég és végleg elég. Megmondtam a kislányomnak mi az oka a végleges döntésemnek, és nem engedtem belőle. Hú volt ám nagy fújás a részéről, de akkor sem érdekelt. Elmondtam neki, majd ha nőssz feltudod fogni a miérteket. És összepakoltam apja cuccát, és nagy táskákkal kitettem a teraszra.Őurasága sem hitte, hogy megteszem. Mondtam neki, na mehetel az ügyeletes nőidhöz.
2010. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ezek szerint a remény,gyerek...

Nekem is apás a fiam nagyon é ő is azt hiszi csak mondogatom,nekem az is elég lenne ha kicsit külön mennénk és a hiányom rádöbbentené hogy megbecsüljön.

Ha kérem hogy költözzön nem megy mert eddig is mindig lenyugodtam és azt gondolja hogy most is ugy lesz.

2010. okt. 4. 08:21
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Már nem vagyok együtt az illetővel,de annó azért ment nehezen az elválás,mert nem hittem abban, h. találok jobbat.Féltem h. nem lesz utána senkim,na meg nem tudtam volna megbízni másban, ha ő benne csalódtam.De szerencsére jött egy féri aki segítségével el tudtam hagyni azt a fiút,ha ő nem lett volna akkor lehet még mindig nála szenvednék.
2010. okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
bennem van ez is.Két gyermekkel kinek kellek majd? Bár most egy ideig nem is vágynék senkire de később biztos szükségem lenne egy férfire.Meg az anyagiak is közrejátszanak:(
2010. okt. 4. 08:24
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

én annó jó pár éve azért nem léptem ki, mert azt hittem, hogy csak átmeneti állapotról van szó, majd megoldjuk. először a párom nem akarta helyrehozni a dolgokat, teltek a hónapok teljesen elegem lett, aztán, imkor mondtam ,hogy kilépek, ő mindent megtett, hogy ne úgy legyen. de addigra már teljesen elidegenedtem tőle. hónapokig zaklatott még, telefont kellett cserélnem, és letűnni a térképről, másik városba is költöztem. szerencsére vége lett.

aztán új életet kezdtem.


szerintem aki tudja, hogy már nincs jövője egy kapcsolatnak, de mégsem lép ki beléle, az fél. vagy a magánytól, vagy attól, hogy felvállalja döntését, de ezer más ok is lehet. p. nincs hova mennie, ott a gyerek, sok kifogást lehet találni, és sokan keresnek is. én ennek nem vagyok híve. ami nem megy, ne erőltessük, és minél előbb lépjünk tovább.

2010. okt. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én is ugy gondolom hogy ami nem megy nem kell erőltetni még sem tudok kilépni.Ezért kérdeztem kit mi tart vissza.Öt éve vagyunk együtt és már évek ota nem müködik semmi köztünk.Nincs itt ajtócsapkodás,mindennapos cirkusz ,egyszerüen elmegyünk egymás mellett.Harmadik fél sem tünt fel eddig részemről biztos nem és ha jol tudom nála sem.Azt állitja szeret,csak ebből nem jön át nekem semmi,szerintem ha valaki szeret valakit az nem ilyen:(
2010. okt. 4. 08:32
 8/20 anonim ***** válasza:
Pénz.Lakás.
2010. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
49%
Azzal nagyon nem értek egyet, hogy a gyerek lenne az összetartó erő. Mi a jobb? Külön menni, és nyugodtan élni, vagy kitenni a gyereket az állandó feszültségnek? Hiszen piszok érzékeny radarjuk van, és egyből megérzik, ha a szülők között valami nem stimmel. A sok együtt töltött év, és a sok közös emlék jobban visszatartja az embert, mert sajnos ilyenek vagyunk...ragaszkodunk tíz körömmel ahhoz, amink van, amit elértünk. De ez nem mindig vezet jóra. Lehet persze mindenféle trükköt kipróbálni, de azért reálisan kell látni, hogy mi az a pont, amitől már semmi nem változik. Úgy gondolom, ha egy kapcsolatot csak a folyamatos változás, és trükközés tart életben, az már régen rossz...
2010. okt. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm,ő 8éve van együtt az élettársával.Ő pl.azért nem hagyja el a pasit mert sokan pályáznak rá és a férfi szülei is ellenzik a kapcsolatot az elejétől és mivel azt várják már 8éve hogy szétmenjenek igy nem adja meg az örömöt másoknak:S Bár ez a nő legalább közben "él" mert jön-megy csalja mindig a pasit és a pasi is őt..Szóval nincs megsavanyodva.
2010. okt. 4. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!