Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 éve van kapcsolatom egy...

4 éve van kapcsolatom egy férfival, hogyan lehet úgy megszelidíteni hogy családcentrikus legyen? 36 éves lesz februárban, de még mindig gyerekes a viselkedése. Én 2 gyerekes elvált nő vagyok, hasonló helyzetű nők bevált trükkeit várom.

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Ez ugyan nem politikai témájú kérdés, de majd átteszik.

Sajnos, nem sok jóval bíztathatlak, az emberek felnőtt korban már nagyon nehezen változnak. Ha 4 év alatt nem nőtt fel a feladathoz, hogy majdan családapa legyen, akkor nem is fog, vagy ha valahogy sikerül is rávenni, akkor előbb-utóbb rosszul fogja érezni magát benne és menekülni próbál. Vannak ilyen "örök gyerek" típusú férfiak, őket el kell fogadni ilyennek, időnként nagyon szórakoztatóak tudnak lenni, de ha többet szeretnénk egy laza kapcsolatnál, akkor bizony máshol kell keresgélnünk.

(8 év tapasztalata...)

2008. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Megszelidíteni vadállatokat szoktak, nem férfiakat!

Túl sokat nem foglalkoznék a kérdéseddel, én egy napig nem élnék veled!!!

2008. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 yuda ***** válasza:
89%
Mióta van internetem,már olvastam többféle ún.trükköt,amelyeket feleslegesnek tartok leírni,mert úgy gondolom,az ember alapvető természetét nem lehet megváltoztatni-kisebb módosítások lehetnek,de a lényeg,hogy vagy elfogadod így,vagy nem,mert csak kínlódás lesz eredmény nélkül.-önmagától elképzelhető,hogy megváltozik,elér egy érettségi szintet,de igazából ezt befolyásolni nem lehet,sőt,ha erőlteted,még nagyobb lesz az ellentétetek-mert azzal,hogy szembesíted a hibájával,még nem fog megváltozni.
2008. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem gondolod hogy aljas és lekezelő dolog vkit trükkökkel manipulálni? Ő egy emberi lény és nem egy állat. Nem szorul arra hogy Te jobbá vagy épp olyanná tedd amilynné akarod. Az nem számít, hogy esetleg Ő nem ezt szeretné? Szerintem az egyetlen megoldás, ha elbeszélgetsz vele. Vayg megváltozik, vagy nem fog tovább működni a kapcsolat. Te pedig tiszteld cseráébe ha erőfeszítést tesz!

17/l

2008. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ne akarj trukkozni, megszeliditeni egy olyan ffi-t, aki vallalt tegedet a ketto gyermekeddel egyutt! Ez nem konnyu feladat, nagy felelosseg egyben.

Szeresd igy, ahogy van, es miert nem szeliditetted meg a gyermekeid edesapjat, talan nekik kellett volna jobban csaladcentrikusnak lenni, nem gondolod?

Orulj, hogy 2 gyerekkel is van parod, immar 4 eve tart a kapcsolatotok, ha nem jo, akkor keressel csaladcentrikus ferfit magadnak, apat a gyerekeknek.

2008. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Egy pasit nem lehet megszelidíteni, akárki akármit is mondjon. Vagy családcentrikus, vagy nem az: a gyerekes viselkedés pedig korfüggetlen. Ugyan nem írtad, kedves kérdező, mit értesz megszelidítés alatt: gyereket akarsz tőle, össze akarsz vele házasodni, vagy akár csak összeköltözni, de én azt mondom, hogy ha tisztában vagy a hibáival, döntsd el, hogy így is kell-e, az infantilis viselkedésével és a gyerekutálatával együtt. Ha kell, akkor ne akard megváltoztatni, ha nem kell, hagyd el. 36 évesen már nem változik az ember személyisége.
2008. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A gyerekeim apját nem fogom megszelidíteni,az nem tartozik senkire hogy miért maradtam egyedül két gyermekkel.Özvegységről nem hallottál?Az biztos Ő nem pótolható is nem is apára van szükség hanem egy társra.
2009. jan. 5. 11:55
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
A kérdésben még azt írtad, hogy elvált vagy, most meg azt, hogy özvegy? Az utóbbi esetben fogadd részvétem, de a kettő egyszerre nem lehet, ugye?
2009. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg érdekes, hogy a kérdésben még elváltat írtál, most meg kiderül, özvegy vagy... De nem ez a lényeg. A kérdésed arra irányult, hogy hogyan tudnál úgymond "megnevelni" egy 36 éves férfit úgy, hogy szeresse a gyerekeidet. Hát sehogy, ez az igazság. 36 éves férfiakat már nem lehet "megnevelni".
2009. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nem mert kétszer voltam férjnél,de nem is akrok 36 éves ffit nevelni csak tanácsot kérni mivel Ő ragaszkodik hozzám /hozzánk/hogy hogyan tudnám elérni azt hogy ne Ő irányítson.Túl sokat engedtem neki a kapcsolat elején.
2009. jan. 8. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!