Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ilyen babakocsitok?...

Van ilyen babakocsitok? Bevált? Esetleg hasonló kaliberűt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 8. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Hasonló babakocsink volt( [link] jó,nekünk tökéletes volt.Viszont nagyon nehéz,boltokba nem nagyon tudtam beférni vele.Ezért futkozósnak vettünk sportkocsit.

Én ajánlom,nekünk bevált.

2011. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és rossz terepre jók ezek a nagy kerekek ,ugye?mert nagyon rosz az út ahol lakunk.sétálni meg csak kell.

elmenősnek veszek egy kerekes babahordózót, az legalább még a csomagtartóba is befér.

2011. máj. 8. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz terepre valók igazán ezek a nagy kerekű kocsik.Murván,földúton,aszfalton váltakozva toltuk,mindegyikre megfelelt,és nagyokat aludt benne a lányom.
2011. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az előző vagyok

szöveg lemaradt: nekem ilyen van, csak más színbe. Imádom nagyon, földúton is tökéletesen tolható, tágas, kislányom bőven elfér benne, kényelmes is. Jó pár barátnőmnek is ilyen van, nekik sincs rá panaszuk.


Még van egy másik is: [link]

CSak az ár lehet más, nagyon egy kaptafára készülnek:)

2011. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15:59 vagyok.

Jól elküldtem:):):) Szóval nekem Kunert Vip van, az nagyon jó!!!!

2011. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket, még szerencse, hogy szeptemberig van isőm választani.nagyon sok jónak látszó babakocsi van.
2011. máj. 8. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!