Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bízhatok még benne? 11 éve...

Bízhatok még benne? 11 éve vagyunk együtt a párommal, van egy 5 éves kisfiúnk. Múlt év novemberében különköltöztünk, mert nagyon boldogtalan voltam. Miután folymatosan kérlelt, úgy döntöttem 3 hónap különélés után próbáljuk meg újra együtt.

Figyelt kérdés
Néhány héttel ezelőtt a telefonjában több szerelmes smst találtam, a szám felhívása után egy női hang. Kiderült, hogy amíg külön voltunk regisztrált egy internetes társkeresőbe, ahol megismerkedtek. Mikor újra összeköltöztünk megszakították a kapcsolatot.2 hónapnyi együttélés után a férjem újra regisztálta magát, ahol újra felvették a kapcsolatot. Napi többszöri hívás, többször sms-ek.3 hónapja nem volt köztünk szexuális kapcsolat. Egyébként sosem találkoztak, de mióta kiderült a dolog nem szakította meg vele a kapcsolatot. A nő folyamatosan kéri, hogy mikor találkoznak már? Mitévő legyek? Valaha is megbízhatok még benne?
2010. okt. 5. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Ezek után?
2010. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem. Sajnálom.
2010. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Ugye Te is tudod a választ?Nem,ennek a kapcsolatnak már nincs jövője...
2010. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
nem. sajnos :(
2010. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet az, hogy te megint kezdtél boldogtalan lenni?

A párodnak meg hiányzik a boldogság ezért azt keresi.Itt a te boldogtalanságod van a háttérben.

2010. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek vége, ne reménykedj, már nem szeret. Más után nézelődik, idő kérdése, hogy találkozzon is valaki mással.
2010. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mielőtt bárki nemet vagy igent mondana a kérdésedre, iszerint megbízhatsz e benne áruld el nekünk, hogy ezekre a dolgokra magadtól jöttél rá, vagy a férjed bevallott mindent elmondott neked őszintén mindent, vagy úgy kellet kíhúzni belőle.Értem én, hogy úgy kezdődött, hogy a telójában rábukkantál valamire, de ezek után mi történt?Amikor számon kérted őt mit mondott?
2010. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
iszerint=miszerint
2010. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én találtam meg az üzeneteket. Nem vagyok kutatós típus, de éreztem, hogy valami nem stimmel. Ő ködösített, de azt mondta, hogy szereti a családját, és soha senkiért nem hagyna el bennünket. Két hét után sikerült az "igazságot" kiszedni belőle. Szégyenli magát, és azt mondta, hogy túl messzire ment, és nem érdemlem meg, hogy így viselkedett. Adjak neki egy kis időt.
2010. okt. 6. 08:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Kell neki egy biztos háttér, ahová hazamehet, ez minden szerető viszonynál így van. A szexben és a nőben az újdonságot keresi, olyat, aki dícséri kicsit, aki megint azt mondja neki, hogy milyen vonzó és milyen jó a szexben. Nekem is szeretőm van és az én férjem 4 éve nem ért hozzám szexuálisan, mert a munkája állítólag annyira stresszes, meg az életünk. Én a szex miatt csinálom és azért, mert így érzem, hogy igazi , vonzó nő vagyok. Ő is ezért csinálja és meg is fogja tenni.Ideje lenn megkérdezni, hogy miért csinálja? Lehet, hogy nincs értelme folytatnotok.
2010. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!