Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon fog iányozni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fog iányozni, mit csináljak? Váloper 10 év együtt lét a ház amit most ujjitottunk, a kutya aki 8 éves cicák 5 en, panelbe kell mennem, mit gondoltok, mindez 1 honap alatt.

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 21:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Igazán sajnálom, igazán. Az állatok is hozzádnőttek,és amiben éltetek.Nem tudok ehhez mit írni, nem lesz könnyű az biztos, de szépen kialakítod az életedet. Kívánok hozzá sok erőt és egészséget!
2010. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mind a férjem, mind a ház, mind amit együtt csináltunk, mit kezdjek a kutyámmal szivemhez nött, ha eladjuk a házat, csak panel jöhet szoba, cicák is szintugy, hát megszakad a szivem, föleg mostmár az állatok miatt föleg, férjem eljátszotta a dogot
2010. máj. 27. 21:14
 3/27 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm remélem menni fog még nagyon az elején járunk

a költözésbe 1 hete mondta h elköltözi

2010. máj. 27. 21:17
 4/27 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Mit csinált?
2010. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

A történet hosszu, röviden, 10 éve jöttünk össze 2 gyerek nekem, 2 neki, én a két gyerekkel költöztem vele össze uj családi házba 10 éve, mindent magunk csináltunk, felujitás, kertben folia, imádjuk az állatokat, szerelem, majd szeretet, megbecsülés , majd most egyik naprol a másikra azt mondja lelép, kérdem miért, azt mondja, nem az én két gyerekemre akar keresni, szerintem ez kifogás, ha megnézzük, én többet hozok haza, le is irom lássátok

Keresetem 110 ezer ft, családi potlék 50 ezer mert mindkettö sajna ekzémás elég rossz tünetekkel, söt kapok gyerek tartást 30 ezret. Ö 120 at kap. Na ennyi nagyvonalakban

Én még mindig kibékülnék, de 1 hete szot sem váltunk.

2010. máj. 27. 21:29
 6/27 anonim ***** válasza:
Remélem megjön az esze!
2010. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom 1 hete nem szolunk egymáshoz
2010. máj. 27. 21:41
 8/27 anonim ***** válasza:
Az ő gyerekeivel mi van? Nekik sem ad semmi támogatást? Ha 10 évi keresett a te gyerkeikdre,akkor most mi történt,hogy így döntött! Próbáljátok megbeszélni a dolgot,a "nem beszélnünk egymással" nem megoldáa.
2010. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Talán még nincs veszve minden. Szerintem ez a gyerekekre költött pénz csak kifogás, vagy ürügy. Lehet, hogy megismerkedett valakivel, fellángolás, költözés, aztán meg majd elmúlik, és vissza akar jönni. Persze aki a gyerekeket ide-oda rángatja, nem lehet valami rendes családapa.

Viszont nézz szét " MAGADNÁL is. Gondold át, mi az amire esetleg ráúnhatott. Próbáld meg az ő szemével látni a kapcsolatotokat. Pl. nem lehet, hogy túlságosan koncentráltál a házfelújítás, cicák, kutyák stb körülményekre, és kevesebbet a kapcsolatotokra? Vagy nem lehet, hogy másképpen bántál a saját gyerekeiddel, mint a nem sajátjaiddal? Nem lehet, hogy az övéi panaszkodtak rád? Őszintén, úgy értem magadhoz őszintén godnold át a dolgokat.

2010. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ö is fizetett gyerektarást 2 honapja nem fizet ( 21 és 23 éves gyerekei vannak dolgoznak ) nekem 16 és 19 évesek, a gyerekeit minden héten hétvégén ebédre vártuk, meg volt minden, nem tudom mi lehet, lehet ürügy az nekem nagyon mellbe csapás, szeretem a gyerekeit is, sosem volt bajunk egymással.
2010. máj. 27. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!