Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő ha egy 40 éves...

Elítélendő ha egy 40 éves férfi összejön egy 19 éves lánnyal, és kisbabájuk lesz? (Kb6 hónap együtt járás/élés után)

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről a helyzetről?
2011. febr. 10. 20:17
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
55%
Tudod, hogy az vagy legalábbis megbotránykoztató külömben nem kérdeznéd. Igen, a lány apja lehetne a baba meg mikor 20 éves örülhet ha még él az apja.
2011. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
78%
Szánalmas. Én 18 évesen az összes 40 körüli közeledését ocsmánynak venném. Apám lehetne.... undorító.
2011. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
54%
Ha a férfi vállalja a lányt meg a gyereket, mert szereti őket, nincs benne semmi elítélendő.
2011. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
78%
A lány pár év múlva rájön, hogy még nem is élt és le fog lépni. Nem kellene ilyen fiatal lányt lekötni még. A 30- 35 év körüli nők között kellett volna keresgélni.
2011. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
82%

Alapesetben azt gondolnám, a férfit utolérte a kapuzárás, és villogni akart a világnak, milyen fiatal csajt tud fogni magának, a lány pedig naiv és tapasztalatlan volt. Ezen kívül nem támogatom az elgondolást, hogy ebben a helyzetben 6 hónap után gyereket vállalnak.. felelőtlenség.

Persze vannak kivételek, én személy szerint egy ilyen párt ismerek, bár ott 25/45 volt a felállás.

2011. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem az se jobb, mikor két 40 körüli vállal gyereket. Viszont a pasi tényleg a lány apja lehetne. Én nem bírom az ilyen kapcsolatokat. Miért nem lehet normálisan élni? 25-30 éves korig aki akar gyereket, az vállal, aki nem, az nem, de max 32 éves korig legyen meg az utolsó gyerek, azt cső. És mindenki korabelivel kezdjen.
2011. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
47%
Nem ítélném el őket. Első szerelmem és köztem 25 év volt a korkülönbség.
2011. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
26%
Elkapkodják, de a korkülönbség rendben van.
2011. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
84%
Ha most még nem is annyira, de 10-20 év múlva lesz majd igazán gáz amikor már a férfi elkezd igazán öregedni, a nő meg még élni akar.
2011. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Én a lánynak az egyik rokona vagyok.

Eléggé meglepődtem mikor megtudtam a dolgokat, és igazán fogalmam sincs mit fog csinálni ha szétmennek. Én úgy látom, hogy ez a pasas nagy-nagyon gazdag (most is szülinapjára valami hiperszuper autót kapott a lány) és fiatalos próbál lenni (bár nem nagyon sikerül neki). Gondolom ennyi idős korában már szeretne családot, ezért az első olyannal akit rá tudott venni, összehoztak egy babát. Egyébként szeretik egymást ez biztos, csak ez a pasi olyan mint akinek a szeme sem áll jól...

2011. febr. 10. 20:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!