Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 hónap alatt valóban kiderül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap alatt valóban kiderül, hogy két ember tud-e együtt élni?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk egy közös albérletbe 2 év után a párommal, semmi baj nem volt addig, amíg én nem veszítettem el a munkámat (1 hónapja). Akkor kezdődtek a veszekedések és most karácsony előtt pedig elhagyott, mondván "egyedül akarok élni, mert nem működik ez az együttlakás".

Szerintetek ez valóban indok?!

Nincs senkije, ezt biztosan tudom!

Sosem élt még külön a szüleitől, most először velem (29 éves)!


2009. dec. 26. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne derülhetne ki? Sőt minél előbb jó ha kiderül, legalább nem rabolják egymás idejét.
2009. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, ezt én is így vallom, de szerintem, ha két ember meghoz egy "felelősségteljes döntést", akkor az első problémánál nem az a megoldás, hogy szakítanak!
2009. dec. 26. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kiderült, hogy az első problémáktól megfutamodik, és még sincs kedve együtt élni, pedig már igencsak benne van a korban és nem így kellene viselkednie. Ezen mit lehet megoldani? Ő ilyen. Kár, hogy két évet rápazaroltál, legalább most kereshetsz valami normálisat, ha összeszeded magad.
2009. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
pontosan, ahogy a második mondta. első betűtől az utolsóig ugyanezt írtam volna
2009. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, de jobb h megszabadultál tőle.

Egyrészt amit írtál h az első problémánál megfutamodik a másik meg ha egy férfi 28 évig a mamával él annak az embernek sok felelősségérzete nincs(persze ha mondjuk nem azért lakott otthon h ápolja beteg szüleit) de gondolom itt nem erről volt szó.

Megijedt ,megfutamodot.

Ez egy kisfiú.

Most ott lakik még v már visszament a mamához?

2009. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, pont erre jó az együtt lakás, hogy kiderüljön, ő olyan, aki már az első problémánál megfutamodik. Az egyik ismerősöm férje pont ilyen. Ők kb. 5 hónap után házasodtak össze, úgy, hogy nem laktak előtte együtt, és most kb. másfél év után válnak. Mert a srác nem gondolta, hogy egy házassággal probléma is jár!:(( Szóval még jó, hogy most kiderült milyen ember a párod. Meg egyébként is, aki engem csak így ott tud hagyni, az biztos nem szeret igazán.
2009. dec. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:-)! Igazából azt mondta, hogy ő marad...én mehetek...! Pedig nem én költöztem hozzá, hanem közösen vettünk ki egy lakást...! Azt mondta, hogy nem megy haza az anyucikájához:-), hanem majd ő megmutatja, hogy tud egyedül is élni. De én meg tudom, hogy nem fog menni neki, mivel nem lesz elég a pénze, dehát ez meg az ő gondja...! Az az igazság, hogy már nem is bánt, mert valóban "nem alkalmas" ő az együttélésre. Pedig nagyon szeretem, de jelen pillanatban nem tudom megfogalmazni, hogy mit is szeretek benne. Én 24 évesen sokkal érettebben gondolkozom, mint ő, majd 30 évesen!
2009. dec. 27. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!