Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kaptam ilyen sok és...

Miért kaptam ilyen sok és értékes ajándékot?

Figyelt kérdés
Persze, örülök nekik, meg tetszenek is, csak furcsálom. Épp most, mikor érzem, h mindenki idegeire megyek, mikor jegyeim nagyot romlottak, mikor nem vagyok türelmes anyuékkal. A lelkiismeretfurdalásom hatalmas emiatt:(.
2008. dec. 28. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van ez a helyzet? Nem most serdülsz véletlenül?

Ha igen, ezt nyilván a szüleid is tudják... és így is szeretnek - de szeretnének kibillenteni ebből az állapotból. Félig már sikerült is, ha ezen gondolkozol.

2008. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de fejlődik az önértékelésed, és nagyon ok, hogy belátod a saját hibáidat. Ha erről megkérdezed a saját szüleidet is, és vázolod azt is, amit itt fent írtál, és hogy mit gondolsz, érdekes válaszokat kaphatsz...
2008. dec. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok...16éves lány vagyok
2008. dec. 28. 07:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h a szüleidnek lelkifurijuk van, m nem törődnek szerintük eleget veled és pld ezért is romolhatnak a jegyeid és így akarnak kompezálni...lehet, h főleg maguk felé, h vállonveregethessék magukat, h hát mi azért mégiscsak jó szülők vagyunk m lásd mennyi sok pénzt költöttünk a lányra...
2008. dec. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

mert kiskorodban azt hallotad hogy rpossz gyerek nem kap semmit. rossz gyerekhez nem jön a télapo, jézuska. most már nagy vagy, de benned van hogy nem voltál minta ember az emúlt évben még is sok aj´ßandékot kaptál. sajnos ezt belénk nevelték. én pl azt mondom a gyerekeimnek, hogy rossz gyerekhez is jön a télapó, csak nem túl boldog hogy rossz volt, meg hallja mikor kiabálnak, de azért eljön. ez bevállt, és nem félnek a télapótól.

ne érdekeljen milyen voltál, szüleid örömet akartak. szerintem nyugodtan beszélj velük erröl.

2008. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ez miatt ne aggódj, sztem aszüleid csak kedveskedni akarnak, és nem akarják hogy rosszul érezd magad..ezért próbálj javítani a jegyeiden is és meglásd jobb lesz a szüleiddel is a kapcsolatod.... :)
2008. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Inkább örülnél neki! Ja és próbálj meg rászolgálni, és akkor majd nem lesz lelkifurdalásod!
2008. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Most dicsekszel vagy panaszkodsz?
2008. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az előző két válaszolónak: "Persze, örülök nekik, meg tetszenek is"...és sztem az nem dicsekednivaló, ha úgy érzem, h nem érdemeltem meg...
2008. dec. 28. 12:22
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szülő akkor is minden megtesz a gyerekéért, ha sorozatgyilkos.. akár szeretetben, akár anyagi értékekben.
2008. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!