Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek? Ebben bele lehet...

Mit tesztek? Ebben bele lehet fáradni?

Figyelt kérdés

Nem engem érint,de foglalkoztat a kérdés.Tehát mi lenne ha......????

Tegyünk fel hogy több éves kapcsolatban vagy,házasság megvolt és boldogok vagytok de rajta vagytok a gyerek projekten,de nem jön össze.Már többsörös próbálkozás után sem.Ilyenkor kitartanál a párod mellett még akkor is ha benne van a pakliban hogy nem lehet közös gyereketek vagy "lelépnél"mivel neked fontos a családalapítás,gyerek????


2010. okt. 6. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fontos a családalapítás, DE!

Nem mindegy, hogy kivel. Ha a párommal jól kijövünk, és szerintem jó apa lenne, kitartanék mellette..

Nem lennék egy vadállattal azért, mert vele elsőre összejöhetne a gyerek...

2010. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi erről már beszéltünk és örökbefogadás a kulcsa. Szerencsére nekünk ezt nem kellett megélni, mivel van 2 lányunk.
2010. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is örökbefogadnánk.
2010. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a biztosíték arra, hogy ha nem hagyom el, akkor egyszer majd ő nem-e hagy el valakiért?? Akár tíz év múlva vagy bármikor? Semmi..ha én lennék meddő, kérném menjen el ha ő lenne az akkor mindent jelzem mindent megpróbálnánk, ha semmi, akkor talán szétköltöznénk, időt kérnék és megnézném tudok vagy akarok -e nélküle élni..

Voltunk hasonló cipőben, vele volt gond, lombikok se sikerültek, hol mérges voltam rá, hol sajnáltam, hol nem éreztem semmit csak ürességet..feladtuk, hogy gyerekünk legyen..és pikk-pakk egyik hónapban pozit teszteltem, egészséges kisbabánk született, rá hat évre totál bekattant és elkezdte élvezni az életet, becsajozott én meg elhajtottam, szóval nem tudom mi a jó megoldás.

2010. okt. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

SOHA nem lépnék le. Aki iagazán szereti a párját, ennyitől nem lép le, kitart jóban -rosszban mellete.


Akkor örökbe fogadnánk egy babát és kész.

2010. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem jön össze de nálunk egyértelmüen velem van a baj. De az én kedvesem mondta, hogy ő igy is nagyon szeret engem és szeritem ez a legfontosabb. Sajnos az örökbefogadásra nem nagyon akar hajlani.
2010. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én mindig is nagyon családcentrikus voltam-vagyok a mai napig is, DE nem hagynám el azért a párom,mert nem lehetne közös gyerekünk, mivel erről ő nem tehet és attól még én éppúgy szeretném - és mivel őt szeretem,nem mástól akarnék gyereket. Ha valaki emiatt hagyja el a párját,az nekem kicsit olyan,mintha ezzel azt mondaná:selejt vagy,nem tudsz gyereket nemzeni,akkor nem is kellesz...mintha csak az ember azért választana párt,hogy utódot nemzen neki.

Számomra többet jelent a párom,mint egy "eszköz" arra,hogy gyerekem lehessen.

Ha nem jönne össze a baba,mindent megpróbálnánk,amit csak lehet, végső esetben örökbefogadás.


22/N

2010. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismertem egy csodálatos embert. Házas volt, de nem jött a baba a párjával. A felesége így is kitartott volna mellette, de ő ragaszkodott hozzá, hogy a felesége keressen olyat, aki megadhatja neki a saját gyereket. Nagy fájdalom közepette elváltak és a nejének csakugyan lett két gyermeke. Ő pedig boldogtalanul éli életét...
2010. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!