Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők véleményére lennék kíváncs...

Nők véleményére lennék kíváncsi. Ti mikor tesztek így és miért? (kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Vagy egy nagyon jó barátom(lány). Pár hónapja meghalt a barátja. Onnantól kezdve segítségemet kérte, hogy legyek mellette amikor csak tudok. Ezt meg is tettem azóta minden nap beszélünk telefonon, és hetente többször is találkozunk (3-4x legalább). Párhete összekaptunk kicsit, mert szóvá tettem én is többször illetve akkor már a közös barátaink is, hogy sokat cigizik(annyit jelent a sok, hogy képes volt egy este mikor feszültebb volt 1 dobozzal is elszívni). Akkor nagyon összevesztünk, de pár nap múlva felhívott, hogy nem haragszik érte már és hogy hiányoztam neki. Akkor azt gondoltam minden rendben lesz. Aznap találkozni akartam vele, azt mondta fáradt és majd másnap. Másnap találkoztunk is, mivel barátokkal is találka volt megbeszélve. De úgy viselkedett velem mintha mintha egy távoli ismerős lennék, nem értettem. Próbáltam megbeszélni vele nem volt hajlandó. Másnap beszéltünk, hogy este elmegyünk valamerre, de azt hittem majd ott tudunk beszélni kettesbe, de hívott ismerősöket is és addig nem is volt velem hajlandó találkozni még nem tudta hogy ott vannak e, úgy csinálta. Ezután nem beszéltünk két napig, nem is keresett én se őt. Ezután felhívtam mintha semmi sem történt volna úgy beszéltünk telefonon mint régen. Kezdtem örülni. Megbeszéltük, hogy találkozunk szerdán de azt mondta a pontos időt majd megbeszéljük. Szerdán tudtam csak hívni de nem vette fel a telefont. Írtam egy smst neki, hogy akkor mikor találkozunk, amire vissza irt, hogy ez nem fog össze jönni, hogy mi találkozzunk kettesben, neki ez nem megy. De hozzá teszem ismételten csak barátok vagyunk. Utána nem is beszéltünk több mint egy , hétig mert jobbnak láttam ha nem megyek a barátaimmal se sehova, mert nem biztos hogy jó hogy találkozunk. Mikor legközelebb találkoztunk, láttam rajta hogy örült. Beszélgettünk mint régen meg minden. Másnapra megbeszéltük a társággal, hogy egy nyitó bulira megyünk, akkor is kis kivétellel szinte velem volt hajnalig és táncoltunk. Másnap ment segíteni nem beszéltünk, de írtam egy smst neki. Egy szavas választ kaptam tőle. Elintéztem annyival, hogy fáradt. Másnap hívtam többször is nem vette fel, se nem hívott vissza, pedig mindig visszahívott ilyenkor. Másnap irt egy smst. hogy nem haragszik rám, csak távolság kell neki, és az,hogy minden a régi legyen nem megy neki egyik percről a másikra. És idő kell neki. És nem akar erről beszélni többet. DE mért nem lehet, megmondani, hogy mi az ami ezt kiváltotta nála? Nem értem az egészet. Most hétvégén megint tiszta hideg, volt velem. A barátink se értik, hogy mi történhetett.

Valami ötlet lányok, mikor csináltok ilyet?


2011. okt. 2. 08:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Azt hiszi a lány h nyomulsz rá?

Te akarsz tőle valamit?


A lány valószínűleg barátnak tekint. Az hogy sokat cigizik és ideges illetve hangulatingadozásai vannak, az a barátja halála miatt lehet, de az is lehet, hogy egyszerűen nem akar mindig veled együtt lenni.

2011. okt. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem eszembe se jutna, sőt erről beszéltünk, is párszor, már csak azért sem mert, úgyis csak második lennék egy ilyen kapcsolatban. A cigizés okát tudom, csak ezen vitatkoztunk össze akkor. De másnak kell lenni a háttérben, mert ezt "megbeszéltük" utána. Az szeretném tudni, mert legalább azt tudnám, hogy tettem valami olyasmit amivel ezt kiváltottam, de így nem tudom mi lehet a baj.
2011. okt. 2. 08:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor csinálnék ilyet ( azért írom feltételes módba, mert én megmondom kerek perec, ha valaki nem jön be, és nem játszok mások érzéseivel ) amikor kicsit játszanék vele mieltt végleg elküldöm.

Bocs, de szerintem ez a csaj csak kihasznál.

Keress egy másik csajszit aki megbecsül Téged.

Sajnálom hogy van ilyen.

33L

2011. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Szerintem megfordult a fejében hogy lehet valami közetetek a barátságon kívül, de aztán meggondolta magát. Persze lehet hogy csak úgy érzi, Te akarsz többet és gyorsabban mint ő, a lényeg hogy ne fáradj vele nagyon. Ne hívd, ne keresd ha ő nem, egyszer ő hívjon, egyszer Te őt, ne legyen egyoldalú.

Vannak lányok akiknek szükségük van arra, hogy a bűvkörükben tartsanak egy-két bármikor leakasztható pasit, jót tesz az önbizalmuknak hogy oda vannak értük, pedig nem akarnak semmit. 30 éves nő voltam.

2011. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Itt tényleg csak barátságról van szó. Erre az is a bizonyíték, hogy mikor meghalt a srác, megkért, hogy legyek mellette. A temetés után is én voltam mellette, meg kért rá. Akkor sokan támadtak bennünket érte, főleg engem, akik nem tudták mi a helyzet. Mostanáig ő keresett többet, ő volt az aki munka után felhívott, mikor végzett. Volt hogy napközben is apró dolgokkal felhívott többször is. hogy elmesélje. Közös nyaralást tervezett velem szeptemberre. Annyira nem tudom, hova tenni, és az bánt, hogy nem tudom mi van.
2011. okt. 2. 08:22
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja és annyit még, hogy ez több éves barátság. Régen kerülgettük egymást, de akkor egyéb okok miatt nem jött össze, és annyiba is hagytuk utána.
2011. okt. 2. 08:24
 7/14 anonim válasza:
100%

8 17-es. Ha csak barátság fordulna meg mindkettőtök fejében, akkor nem lenne olyan hogy nem megy neki hogy kettesben találkozzatok. Mert ez erről szól.

Vagy neki fordult meg a fejében, és akár bűntudata is lehet e miatt, ezért kerüli a kettesben levést, vagy úgy érzi hogy Te szeretnél többet, akármit is beszéltetek meg, érezhet mást. Tényleg hagyj neki időt, akármelyik verzión csak így fog túljutni. És majd keres ha megérett rá a helyzet. Lehet így hamarabb tudtok értelmesen beszélni, mint ha Te most keresed.

2011. okt. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ami szerintem biztos, hogy nem az a kerülés oka, hogy szólni mertél neki, hogy sokat cigizik, hiszen egy ilyen pitiáner dolog miatt csak nem fog kerülni. Ezen szerintem lehetetlenség annyira összeveszni, hogy emiatt "ne menjen", hogy kettesben találkoztok.

Szerintem is inkább valami olyan oka lehet, hogy

a. eszébe jutott, hogy talán összejöhetnétek, de meggondolta magát,

b. tényleg szeretne veled összejönni, de valamilyen okból nem tartja helyénvalónak, ezért inkább elkerül, de nem mondja, hogy ez van.

Szerintem nyugodtan rákérdezhetsz, hogy miért kerül téged. Persze nem letámadásszerűen, csak kedvesen de határozottan.

2011. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az ok, hogy ne keressem, és nem is a legutolsó sms-e óta, csak kellemetlen a helyzet, mivel egy baráti társaságba járunk. És látom rajta, hogy valami nincs rendben, mert tiszta ideg, mikor ott vagyok a közelében. ÉS ezt szerettem volna csak megoldani mikor beszélni akartam vele, semmi mást.
2011. okt. 2. 08:37
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Próbáltam már kérdezni, tőle, hogy mi az oka ennek, de olyankor annyi a válasz, hogy rám förmed, hogy ő megmondta, hogy nem beszél erről és lezárta a témát. Aztán ott hagy.
2011. okt. 2. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!