Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkori trauma miatt...

Gyerekkori trauma miatt zaklat ez fel ennyire? 20L

Figyelt kérdés

20 órakor hallottam a szüleimet szexelni, az ágy hangjára lettem figyelmes aztán hallottam ezt azt. Annyira rossz érzéssel tölt el, hogy elmondani nem tudom, olyan undorral tölt el. Zavar, hogy ennyire nincsenek rám tekintettel, pedig egy panelban lakunk ahol minden hallani, miért nem vártak. Igen, tudom ez a normális, egészséges és örülni kene, hogy szeretik egymást stb. De akkor is borzasztóan érzem magam nagyon dühös vagyok és a legfurcsább, hogy anyámra.


Kis koromban amikor családi házban laktunk van egypár szörnyű emlékem. Az egyik ilyen amikor mellettük aludtam és számtalanszor arra keltem ovisként, hogy ők mellettem szexelnek (akkor nem tudtam mi az, így visszagondolva tudom…( azt hittem apukám bántja anyukám) ez nagyon sokszor megtörtént és mindig sírtam. A másik emlék: szintén elég kicsi voltam és mellettük aludtam el, az éjjel közepén felkeltem arra, hogy senki sincs mellettem és megijedtem, így hat kimentem a nappaliba, de ott se volt senki. Visszamentem a szobába és látom hogy a padlón fekszenek az agy előtt egymáson… akkor is természetesen bőgtem. Annyira belém égtek ezek az emlékek, hogy mai napig bennem vannak a képek mikor így találtam rájuk.


Talán azért is furcsa ez még nekem, mert minket a tesóimmal ugy neveltek, hogy sosem adtak egy puszit sem egymásnak előttünk, még egy ölelést sem. Soha nem mondták egymásnak előttünk, hogy szeretik egymást (nekünk sem…). Van párkapcsolatom, hogyha valaki ebbe szeretne belemenni, de nem fekudtem még le a barátommal.



2023. márc. 9. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy lehet. Sőt!


Egyébként elég undorító szüleid lehetnek, hogy melletted szexeltek.

2023. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez igy szokott menni mikor gyerek meleltt akarnak a párok nemi életet élni sokszor nem könnyü megoldani.
2023. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Zavar, hogy ennyire nincsenek rám tekintettel - 20 éves vagy! Külön szobád van, mégis meddig legyenek "tekintettel rád"?


Az nem szép, hgoy veled egy szobában szexeltek, tény, de az már nevetséges, hogy 20 éves létedre ezen kattogsz meg problémázol.

2023. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha egy fiú azt mondaná hogy párkapcsolata van de nem szexel-leugatnák hogy csak egy haverság amit ő párkapcsolatnak hisz
2023. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
61%
Igen, de túlreagálod.
2023. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
( hogy melletted is szexeltek gyerekkorodban, állatok; gyakorlatilag megrontottak; ez szigorú tény: bűncsekmény, kiskorú veszélyeztetése; ezért, hogy te most, felnőtt korodban is traumaként éled meg;)
2023. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kacsintottam, véletlen az ;) írásjel.

Akarva, akaratlanul, de bűncselekmény volt, életre szóló sérülést szenvedtél, mint a példa mutatja.

2023. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha anyuka lett volna felül akkor nem lett volna trauma mert azt nem gondolta volna hogy apuka bántva van
2023. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!