Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg az anyósomma...

Hogy értessem meg az anyósommal, hogy téved?

Figyelt kérdés
A férjemmel van egy három éves kisfiunk. Sajnos mikor egy éves lett, a férjem külföldre ment dolgozni, közel két évre. Csak nyáron és ünnepekre járt haza. Tudatosan szerettünk volna második babát, ezért az itthon létekkor és keményen dolgoztunk rajta. Sikerrel is jártunk, most 7 hónapos terhes vagyok. Viszont az anyósom megvan róla győződve, hogy nem a fia gyermekével vagyok várandós. Hiába próbáltuk már közösen is meggyőzni róla, hajthatatlan. A családnak, szomszédoknak is ezt híreszteli. Közel lakunk egymáshoz és bár tudom, hogy nincs miért, már szégyenkezve járok az utcán. az emberek megvetnek pedig nincs okuk. az anyósom szerint a férjem azért vállalta el a babát, hogy ne maradjon szégyenbe. Mit tehetnék? Tehetnénk... A férjemnek sem kedvez ez a helyzet, viszont túl sok mindent köszönhet az anyjának, sem mint hogy megbántsa. A szép szóval pedig nem értünk el semmit. A férjemet üzlet kötötte küldfölre, amit az édesanyja is támogatott, pedig a férjem elakarta utasítani, a kisfiunk miatt. Most, hogy vissza tértünk a régi életünkhöz, minden rendben lehetne... de már nem bírom a megaláztatást. Az anyósom állítása szerint egy férfi rendszeresen járt hozzám, pedig ez nem igaz.
2010. okt. 6. 16:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Anyósod téged nem akar a fia mellé és el is fogja érni hogy válás legyen.
2010. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
DNS vizsgálat,és az eredmény az anyós arcába!!Nesze neki!!:)
2010. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Sajnos ettől én is félek. Nem a férjem részéről, hisz 100%-ig megbízik bennem, hanem attól, hogy valyon meddig bírom még...

Ez már így megy azóta, mióta megtudtuk, hogy terhes vagyok. A férjem pedig nem áll a sarkára, arra kért, engedjem el az anyja szavait, hisz csak őt akarja óvni. szépen leültünk már, átbeszéltük az anyóssal a dolgokat, de hajthatatlan, a férjem pedig nem szeretne össze veszni vele. Arra hivatkozva, hogy sokat tett érte. Amit meg is értek, nem volt egyszerű életük, de ez így nem tudom meddig mehet. Születés után DNS teszt? Vagy mit tehetnék? A legrosszabb az, hogy tele szórta a kedves anyós a környéke ezzel a hülyeséggel, és elég sokan ki is nyílvánítják a nem tetszésüket. Pedig okuk nincs rá.

2010. okt. 6. 16:59
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Anyuci zsarolja pici fiát,ő merg hagyja anyucit fogja választani,mert sok tett érte,a dns vizsgálat sem fog javítani ez ürügy ellee akkor mást fog meglovagolni,ilyen rokonom van tudom miről beszélek,Szerintem irigy a boldogságotra.
2010. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Mondd meg kedves anyósnak, ha kockáztatni akarja a baba épségét, folytassa csak nyudtan a te kikészítésedet....

Persze azzal együtt, hogy mi van, ha mégis az unokájáról van szó.

2010. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De nem értem mitől alakult ez ki nála. az első unokáját imádta, de már vele sem tartja úgy a kapcsolatot. Régen átjárt hozzá, most felé sem néz... elő állt ezzel a hülyeséggel és nem enged belőle. Ha náluk vagyunk, pedig a férjem tudja mennyire nem szeretnénk menni, de muszáj vasárnapi ebédekre járni, folyton csak célzásokat tesz. Nem akarom, hogy azért ne szeresse a születendő kislányomat, mert bebeszélt valami hülyeséget magának. azt sem akarom, hogy lenézzenek, se engem, se a kislányom, ha megszületik.
2010. okt. 6. 17:06
 7/18 anonim ***** válasza:
Fenyegesd csak meg, hogy megy az öregek otthonába, ha nem fejezi be ezt a stílust!
2010. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen,miután megszületik a Pici,csináltattok egy DNS tesztet.Azért arra készülj fel,hogy kb. 100 ezer ft.De úgy gondolom ennél sokkal többet is megér,hogy egy család együtt maradjon...és ha megvan az eredmény,lefénymásolnám 100 példányban,és szétszórnám a faluban(ez persze csak vicc)
2010. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Akkor lehet hogy valaki telebeszélte a fejét ha előtte más volt és egyszer csak bevillant neki ez akkor nézz körül magd körül kinek vagy útjába ki utálhat annyire magától senkinek nem villan be ilyen dolog általában hátulról herglik az ilyet.
2010. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Mondd meg a férjednek, hogy a drága anyukáját vigye el pszichológushoz. De nem dühből, hanem úgy, hogy érezze Rajtad a jó szándékot, ugyanis tényleg lelki problémái vannak az anyósodnak. Nem tudja elfogadni, hogy már nem ő dönt, nem tudja elfogadni, hogy öregszik, és ezt a legkönnyebben támadható emberen vezeti le. Sajnállak Téged, ördögi körbe kerültél. Nem látok arra sem reményt, hogy a párod valaha is szembesülni akarna a valósággal.
2010. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!