Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó lenne szülinapi ajándékn...

Ez jó lenne szülinapi ajándéknak? Férfiak, Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

A párom novemberben lesz 28 éves.

Állandóan dolgozik, szinte éjjel-nappal, hogy megteremtsen mindent magunknak.

Novemberben lesz egy baráti vacsora, ahol kb 40-en leszünk. (pont a születésnapja előtt)

Azt a hétvégét ott töltjük. A szállásunkat már közösen lefoglaltuk.

Én arra gondoltam, olyan ritkán megyünk kirándulni, péntekre Nemzeti Múzeum-ot, Terror Házát gondoltam, vacsora kettesben valahol, szombaton megnéznénk egy közeli kastélyt, este vacsora a többiekkel...

rendeltem egy tortát az autója képével, és közösen köszöntjük majd fel, persze nem tud erről semmit...

vasárnapra még nincs tervem...


tulajdonképpen én állnám a hétvégét,belépőket, étkezést, tortát... (szállás üd.csekkel közösen) Erre gyűjtögettem, és nem érdekel ha sok lesz, de szeretném, ha jól éreznénk magunkat...

Vajon ennek örülne, vagy inkább ezen a pénzen vegyek valami ajándékot?!

Múzeumokon kívül mit ajánlanátok? Városliget? Vidámpark működik még?! (nem vagyunk budapestiek, ritkán megyünk arra)


előre is köszi.

24N


2010. okt. 6. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Én most októberben leszek 28. Teszteljük le! Add nekem ezeket és utána megmondom, hogy tetszett-e! :))

Viccen kívül nekem szimpatikus a felsorolás. Én jobban örülnék egy ilyen hétvégének, mint bármilyen ajándéknak. Én is nagyon hasonló beállítottságú vagyok. Feltételezem, hogy dúl a love, így ez csak jól sülhet el. Azért ha végre sikerül elmennetek kettesben hosszú hétvégére, szerintem fűszerezd meg ezeket erősen romantikával, szexxel! Akkor tuti nagy sikered lesz :D Jó szórakozást!!

2010. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
ja és elfelejtettem mondani, hogy ha ritkán jártok Budapesten, akkor egy esti Citadella, Normafa, Váci u. vagy séta az Andrásy úton nem rossz program. Milliónyi étterem van, ahol fel lehet kicsit fűteni a hangulatot, ha érted mire gondolok :)) Én mindig előre neten kinézem az éttermet, ahova menni akarok, mert csak oda megyek, ami belül olyan hangulatú, amilyenre vágyom :) hajráááá!!!
2010. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást. Örülök, hogy más is hasonlóan gondolkodik :) és előre is Boldog Szülinapot! :)
2010. okt. 6. 21:03
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Hát.. ha én ennyit dolgoznék, akkor valami nagyon nyugis hétvégére vágynék. Először is én addig szeretnék aludni, ameddig csak arra vágyom, aztán ha ebédre kimászom az ágyból, akkor egy szuper ebéd tortával isteni lenne. Esetleg pezsgő.


Délután gondolom egy kis szex sem lenne ellenére a párodnak. Szép, szexi, fehérnemű, meg ilyenek.


De végül is Te ismered a párod, hogy minek örülne. :)

2010. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de válaszolok. Ez az egész annyira kedves szerintem! Biztos, hogy emlékezetesebb lesz bármilyen tárgyi ajándéknál! Majd figyeld a bp-i oldalakat, milyen programok lesznek, még egy jó kis koncert is beleférhet akár. Érezzétek jól magatokat!
2010. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen jó ötlet, bár a Terror házi látogatás kissé lehangoló lehet.

Sok sikert! =)

2010. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jó ötlet,de nagyban függ attól,milyen beállítottságú a párod, mi érdekli. Például az én párom nem szereti a vidámparkos,búcsús cuccokat,úgyhogy nála ez nem jönne be, viszont a te párodnak attól még tetszhet. Ha szereti a múzeumokat is,akkor biztos tetszeni fog neki az ajándék. A Terror háza nagyon jó,érdemes megnézni,én már voltam és valami felejthetetlen. Ja és egy élmény jobb ajándék szerintem,mintha egy tárgyat vennél. Ennek a szép hétvégének az emléke biztosan megmarad örökre! jó ünneplést!

22/N

2010. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat :) igen, sokat dolgozik, keveset alszik... de szombaton akkor kel majd fel, amikor akar... és vasárnap is :)

a Terror Háza és az MNM onnan jött, hogy én történelemtanár vagyok, és imádja, amikor mesélek neki, magyarázok, gondoltam vizuálisan még jobb lenne, és hát nem minden nap megy el az ember ezekre a helyekre....

pénteken leszünk csak Pesten, amúgy Gödöllőn lesz a szállásunk :) fent a hegyekben egy eldugott kis fogadóban.... :)

természetesen az erotika is nagy szerepet kap majd!! :))


köszönöm a bíztatást, tényleg jól esik, most szervezkedem...

úgy gondolom ez egy maradandó élmény lenne, mint egy újabb parfüm vagy pulóver...

2010. okt. 6. 21:18
 9/17 A kérdező kommentje:

igen-igen, én is voltam már a TH-ban és az MNM-ben, és úgy gondolom látnia kell!

Egyébként ő teljesen műszaki beállítottságú, pont emiatt egészítjük ki egymást, ő magyaráz nekem arról, én meg erről :) de ettől függetlenül nyitott, el szokta olvasni a cikkeimet, érdekli a régészet és a jelenkori történelem is...

remélem jól fog elsülni.

csak még azt kell valahogy elintéznem, hogy mindenhol én tudjak fizetni, mert ilyenkor mindig ő akar...

talán írhatnék valami vicces programfüzetet és hogy bízza magát a saját idegenvezetőjére?:)

2010. okt. 6. 21:23
 10/17 anonim válasza:
Szerintem jó program, én biztos örülnék neki. Talán egy kisebb ajándékot vehetnél még neki, ha kijön még(pld. pulóver, ilyesmi), mert az emberek szeretik a maradandó dolgokat, legalábbis én. :-) Egy ilyen nap után még büszkébben hordanám. Mindenesetre szerencsés a párod. 32F
2010. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!