Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt és olyat szeretnék neki adni, amire majd később is emlékezni fog.

Arra gondoltam, hogy elmennék egy hétre kettesben nyaralni. Ilyet még sosem csináltunk, sőt még együtt aludni is csak egyszer aludtunk egymás mellett. Kifizetni ki tudnám, mert elég rég óta tervezem, és a szüleim is adnak bele(persze, majd fokozatosan vissza is adom).


Még egy dolgot szeretnék kérdezni:

Meglepetés legyen, vagy mondjam el mit tervezek?

Meglepetés alatt azt értem, hogy kicsit hazudnék... Azt mondanám egy hétig nálunk nyaralhatna.

Elmondani csak azért szeretném, hogy fel tudjon erre készülni.


17/L, ő 19/F


2011. júl. 11. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem tetszene,ne áruld el neki majd ha utaztok ;)
2011. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szvetee ***** válasza:
Szerintem nem kell felkészítened rá, lepd meg.
2011. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

meglepni ilyesmivel csak körültekintően, hogy nehogy ütközzön vmi fontos programjával,meg azért költőpénzt jó ha visz egy hétre. tisztálkodószereket,törcsi,stb.

talán jobb ha mindent megszervezel,tényeket elmondod neki,de az indulás időpontját közösen találnátok ki.

2011. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg mond el neki, az is elég meglepetés lesz. mert ha pont arra a hétre tervezett valamit vagy más dolga lenne, akkor az ciki:D amúgy jó ötlet, én örülnék neki. de esetleg ha van egy szabad hely akkor mennék én is.:D F20
2011. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon kedves ajándék, szerintem ne áruld el az jó amit te találtál ki, majd írd le hogy örült e neki kíváncsi vagyok :D
2011. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az szerintemugy lenne tökéletes ha valahogy kiszednéd belőle hogy arra ah étre van e programja de nem árulod elezt a nyaralást max mondasz valami mást hejette ési gy elekeülöd a rossz oldalátviszont meglepi maradt:D18/F
2011. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon aranyos, szerintem se mond el neki, legyen meglepi :D
2011. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ma találkoztunk és annyit mondtam neki, hogy augusztusban egy hétre hozzánk költözhet, hétfőtől-vasárnapig. Ő azt mondta benne van... :)

Majd akkor hétfő reggel jön, apum elvisz minket és majd vasárnap jön értünk. Bár ezt a párom még nem tudja... :)

2011. júl. 11. 21:13
 9/12 anonim ***** válasza:
ez nagyon szép ajándék :)))
2011. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ez nagyon aranyos meglepetés :]

Jól tetted h ezt mondtad neki mikor találkoztatok :)

2011. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!