Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak! Milyen olyan...

Kedves Férfiak! Milyen olyan kiegészítő ajándéknak örülnétek, amit az élettársatok maga készít?

Figyelt kérdés

AMIT MÉG KAP KARÁCSONYRA: olyant, amit régóta kinézett magának - nem tudja, hogy meglepem vele. (Mielőtt még valaki írná: persze főzök ünnepi vacsit is.) Viszont mindenképp szeretnék valami olyant tartós dolgot adni neki, amit én készítek, amit csak tőlem kaphat.


RÓLA: 25 éves, zenerajongó, és szeret számítógépezni. Utálja a sablonos ajándékokat (ruha, bögre, parfüm, stb.)


AMIT ÉN KÉSZÍTENI TUDOK: Sajnos rajzolni csak fekete-fehéret tudok, de az nem mutat jól önmagában ajándékként.

Képet festeni nem tudok jól.

Üveget festeni tudok (pl fénykép üvege, stb.)

illetve csomó hasonló kreatív hobbis dolgot, de valahogy egyik sem elég férfias. :(

Verset írni meg már évek óta nem tudok. Próbáltam nagyon sokszor, de nem ment, csak erőltetve, az pedig nem túl jó.


ÖTLETEIM (nyugodtan lehet véleményezni):


Közös kép bekeretzve valami olyan keretbe, amit én készítek (csak papírból tudok egyenlőre, mert a bőr nem tetszik, fát meg nem tudok megmunkálni), esetleg photoshoppal különböző mintákat tenni a képre (ízlésesen).


Valami alkotás számítógéppel (szép képek idézettel pl), persze kinyomtatva.


Arra is gondoltam, hogy valami használati tárgy, amit ki tud tenni a munkahelyén az asztalára.


Egyébként szereti a dolgokat, amiket készítek, csak valahogy nem tudja elképzelni, hogy ő mit kezdene vele. Még nem találtam el az ízlését ilyen téren, ami igazán illene egy férfihoz. De biztos vagyok benne, hogy a férfiaknak van valami jópofa kabalájuk.


Egy lánynak nagyon könnyű, ilyen-olyan dobozka, üvegcse, ékszer, gyertya,


de minek örülne egy 25 éves férfi, ami ilyesmi?


2009. dec. 6. 04:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyomtas ki egy kozos kepet ami szivben van s tegyel egy szep idezetet rea
2009. dec. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Minimális kézügyességgel, rugalmas parafalapból (barkácsáruházban kapsz, ollóval, késsel könnyen vágható, ragasztóval, tűzőgéppel rögzíthető) készíthetsz neki az írósztalra írószer tartót. A toll-, ceruza- és gemkapocstartó hengerek átmérőjét egy-egy konyhai törlő vagy wc-papír guriga adja (nyilván nem marad a kész termékben!).
2009. dec. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

A legtöbb férfi olyan, mint a párod, azaz a praktikus dolgokat szereti, amivel lehet mit kezdeni.

Szerintem kombinálhatod az általad felsorolt dolgokat pl így: Egy üvegfestéssel díszített borotvatartó.

Vagy egy saját fényképekkel díszített egérpad(ha használ).

2009. dec. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
6:33 vagyok. Ha nagy zenerajongó, összeollózhatsz neki egy saját válogatás CD-t a kedvenc zenéiből és készíthetsz hozzá egyedi cd borítót.
2009. dec. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

De ha ott ül a gép előtt, több mint valószínű, hogy tud letölteni. Akkor egy válogatás CD annyira nem nagy dolog...

Én se tudnék mit kezdeni azzal, ha pl valaki kiírna nekem x zenét, amikor azt én is 5 perc alatt meg tudpm szerezni.

De lehet variálni. Pl egy barátnőmnek egy régi mese kellett, de sehonnan se tudta leszedni.

Kitartó fórumozás után ráakadtam egy emberre, akinek az adott mese megvolt kazettán. Mailban megállapodtunk, küldi nekem a kazit, én cserébe valamit ami neki kell.

Rendben megérkezett, csak átvettem DVD-re, és nagyon sok örömet okoztam vele.

De persze csak magamból indulok ki, szerintem logikus, hogy aki szeret gépezni, annak nem okoz gondot letölteni sem.

De ha kicsit jártas vagy az elektronikában, építhetsz neki áramkört, amely LED-ekkel kiírja, hogy szeretlek, a végén pedig 4 nagy fényű LED megvilágít egy képet, amin ketten vagytok. Számtalan dologgal lehet variálni.

2009. dec. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Marhapörkölt galuskával, almapaprikával, mindez nagy tálban nagy kanállal.
2009. dec. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Olyat adj, amit otthon tud használni. A legtöbb férfi a munkahelyét nem tekinti olyan otthonos közegnek, mint a nők, a munkahelyen a munkára koncentrál. Kis nőies tárgyakat bevinni , a kollégák szemében ront - mintha nem lenne olyan jó szakember, ha a szerelmét nézegeti.

Ennek ellenére egy mágnesre is gondoltam, pl. a képetekkel, amit a szgépre tehet.

Szép üveglap mögött a fekete-fehér kép is jól mutat. Ha f-f-t tudsz, akkor lila-fehéret, vagy zöld-fehéret is tudsz, zselés tollal.

Készíts egy képet photoshoppal, és vasaltasd rá egy kispárnára. Pl. magadat, és erre hajthatja afejét, ha nem vagy ott :)

Nincsennek valami apró vacakjai?

Apró alkatrészek, kövek, kis tárgyak? Amit nem tud tárolni? Mert akkor vehetnél egy szép kis fiókos fadobozt, és dekupázzsal, férfias mintával díszítenéd. Pl. léghajó.Repesztőlakk, kontúrfesték, szép fogantyú, minden.

Készíts névre szóló palackozott ágyaspálinkát(pl. veszel házi barackpálinkát, és aszalt barackot dugdosol az üvegbe)Azt kifestheted üvegfestékkel! Vigyázz, hogy nagyobb minták legyenek, kevésbé kacskaringós, az férfiasabb. Szép dugó, viasz, madzag.Nem baj, ha nem iszik, ezt elteheti, nézegetheti. Valahogy a férfiak becsben tartják az italokat.

Tervezz egy szép mintát, vágd ki öntapadós fóliából, negatívba! Vagyis a lyuk legyen a minta!Egy pólóra ragyaszd rá, hajszárítóval lágyítsd meg, jól nyomd rá a széleit.

Akrilsprayvel, vagy szitafestékkal fesd rá, ha száraz, távolítsd el a fóliát. H anem is hordja, ezeket a pólóket úgy látom, örökké őrizgetik:

Kedvenc csapata logóját fesd üvegpohárra! Az ilyen erkelyéket szeretik a férfiak.

Kedvenc együttese képével is beboríthatsz eg ydobozt, szépen összemontázsolod, hogy jól nézzen ki, de eredeti alkotás legyen.

Én a kedvesemnek Led Zeppelines fiókbélelő papírokat csináltam, a zoknis fiókba ugye, ez nem ajándék, sak mondom, ez neki is tetszett.

Férfi ékszerek is vannak, karkötő, nyaklánc...

Csak olyat adj, amivel tud valamit kezdeni.

Egyedi naptár? Megszerkeszted, ha most elviszed, kis reklámcég még összefűzi, kinyomtatja neked.

Díszíthetnél muffinokat akedvenc egyöttese logójával, vagy akár fotójával, ha cukrászatban kinyomtatttatod ehető ostyára. Viszed a képet pendrájvon.

Ez azért jó, mert meg lehet enni, nem kell tartogatni.

2009. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Olyan ötletem nincs ajándéktárgyra, amit egy feleség maga tud előállítani (illetve ilyen feleségem nincs és nem ismerek ilyet). Sajnos, nem írtad, hogy milyen hobbija van a zenén kívül. Nekem pédául (többek között) a kerékpározás a hobbim és rengeteget költök rá, mégis van olyan apróság amire sajnálom a pénzt, de ha megajándékoznának vele akkor örülnék neki. A jó ajándék, szerintem inkább luxus mint praktikus. Én a helyedben ebbe az irányba tapogatóznék.
2009. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
76%
Szerintem ha csak egy puszit adsz neki, annak is örülni fog
2009. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
szerintem is inkább egy puszit adj neki, mint mágneses bigyulákkal aggatsd tele a számítógépét!! vagy wc papír hengereket bajmolódj, ügyesen és ízlésesen:))
2009. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!