Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küldhetek ruha adományt...

Hogyan küldhetek ruha adományt a vörös iszap károsultjainak?

Figyelt kérdés

Van kb 3 zsák ruhám(póló,nadrág,pulcsi,kabát) tudom hogy ez nem sok,de pénzem nincs,így ezzel szeretnék segíteni.

Hogyan küldhetném ezt el oda?


2010. okt. 7. 12:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A Vöröskeresztnek minden megyében van központja, de van egy csomó gyűjtőkonténerük is a városokban, falvakban kihelyezve, ahová bedobhatod a ruhákat.
2010. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én az állatmentőknek adományoztam két kattintással, tetszőleges összeget: [link]

Szegényeknek nagy része elpusztult, főleg akik ki voltak kötve. Volt olyan kutya, amelyik a saját szemét kaparta ki a lúgtól...

Nem bírom, gondolkozok, hogy felcuccolok, és elindulok, hátha tudok segíteni valahogy. Addig bízok a Noé Állatotthon embereiben, hogy mindent megtesznek.


Meg persze hívtam a 1752-t is, mielőtt valaki megvádolna..

2010. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Most látom, ruháról volt csak szó, elnézést.
2010. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tegnap mondták az RTL híradóban, hogy a honlapjukon fent van, hogy lehet segíteni. Nézd meg, hátha találsz infót a ruhákra vonatkozóan.
2010. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Csütörtök óta az Auchan valamennyi magyarországi áruházában gyűjtés indult, az összegyűlt pénzadományokat a Magyar Vöröskereszten keresztül juttatja el a vállalat a vörösiszap által elöntött települések lakóinak. Ezzel párhuzamosan, a szombati napon az Auchan budaörsi áruházában a Pest megyei Speciális Mentők bevonásával természetbeni adományokat is fogadnak. A rászorulóknak jelenleg elsősorban a következőkre van szükségük: tartós élelmiszer, tisztálkodó- és takarító szerek, gumikesztyű, takaró, hálózsák, ruházat, gyermekjátékok és egyéb felszerelések. Minden vásárló a bejáratoknál elhelyezett gyűjtőpontokon adhatja le adományát.
2010. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Valamint a vöröskereszten kívül a Lions egyesület is gyűjt ruhákat.
2010. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!