Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagy bunkóság 82 éves...

Tényleg nagy bunkóság 82 éves nagymamának szakácskönyvet adni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 18:32
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nem fog megváltozni, az tuti. Ha a szemébe mondanám, akkor azzal vérig sérteném. De azon se kapna észbe, hogyha rá se nyitnánk az ajtót egy évig. Ő olyan, hogy azért mert valakit felnevelt, az örök alázattal, kiszolgálással, és hálával tartozik neki. Az én családomban (ő a párom nagymamája) ez nem így működik: nálunk önzetlenség, kölcsönös segítségnyújtás van, és nem forintban mérik a szeretetet.

Szóval nem tudom mit tegyek, bocsánatot nem fogok kérni, mert szerintem nincs miért. Biztos hálátlan vagyok, de egyszerűen nem kívánom látni (egy jó ideig biztos nem).

2008. dec. 29. 10:44
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, akkor esetleg a párodnak kéne beszélnie vele, nem neked, te meg a pároddal beszélj erről (ha már beszéltél, akkor oké). Biztos tudja, milyen a nagyi.

Ha valaki nem változik, és nem tud a többi emberhez idomulni, magára vessen, ha rá se nyitják az ajtót, amikor neki lenne szüksége rá. Én megmondom neked, az, hogy valaki kitörölte a fenekemet babakorban, de nem szeretett, illetve nem szeretettel nevelt, és sose feleltem meg neki, bármit teszek, hiába szagolta a xaros pelust, nem fog érdekelni, ne várjon hálát.

2008. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%
Egy koporsókatalógus találóbb ajándék lenne.
2008. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Akkor menten infarktust is kapna ...
2008. dec. 31. 17:12
 25/25 anonim ***** válasza:

Hmmm...mi a párommal vettünk egy (párom)nagymamának egy 3 ezer Ft-os parfümöt,márkásat,erre kaptunk tőle egy tábla csokit,ráadásul nem is jó minőségűt és még az ára is rajta volt...100 Ft-ra volt leértékelve 110-ről! :D És mire érte nyúltunk volna,a sógorom megette (4 éves) XDXDXD

Anyukám is ilyen...neki tavaly szintén vettünk egy parfümöt, az 4990 Ft volt,erre nézett rá aztán ledobta maga mellé...a tesóm meg vett neki egy gyertyát vagy 3 kg-osat...azért meg volt halva!!! :S Ez em tud örülni semminek ...szar0k én a fejükre XDXD

2010. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!