Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám tegnap közölte, hogy...

Apám tegnap közölte, hogy elege van belőlem, érettségi után mennem kell otthonról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lakása, abba beköltöztet engem, egy évig fizeti a rezsit és ezen felül ad havi 150ezret egy számlára. De utána csinálják magammal, amit akarok.

Ismerem annyira apámat, hogy komolyan gondolja.

Fogalmam sincs, mihez kezdjek?

18f



2023. márc. 30. 05:58
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
37%
Erre akkor kellett volna gondolnod, amikor beszoltal meg visszapofaztal neki az elmult evekben.
2023. márc. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk kimondottan rendes, hogy annak ellenére, hogy valamivel rendesen felbaxtad, azért egy évig még csak gondoskodik rólad. Neki állhatsz majd dolgozni, albérletet keresni és önálló életet élni.
2023. márc. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%

Mihez kezdjél?

Vagy elkezdesz tanulni - egyetem, szakma (egy évig ingyen élhetsz, utána tanulás mellett munka és/vagy diákhitel), vagy rögtön munkát vállalsz.

Ezt tudod tenni.

Még így is elég nagy előnnyel indulsz anyagilag.

2023. márc. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Inkább valami munkahely vagy hasonló javaslatot mondjatok.

Pont azért rúgott ki, mert szerinte haszontalan vagyok.

2023. márc. 30. 06:13
 5/47 anonim ***** válasza:
71%
Majdnem sajnállak.
2023. márc. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
91%
Munkahelyet nehéz ajánlani nulla,a vegzettseggel, anélkül, hogy tudna az ember, kb mindez értesz, merre laksz, de tessek: gyár a környéken, arufeltolto, mégis vagy más gyorsetterem
2023. márc. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
39%

Valamit áruba kell bocsátani.

Tudásod, időd, erőd, tested.

Ezek közül keresd meg azt a kombinációt ami neked megfelel, rendelkezésre áll és úgy keress munkát.

2023. márc. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
93%
Keresel melót abban az évben aztán gyüjtögetsz.
2023. márc. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is keress munkát, szerezz tapasztalatot, gyűjtögess. 18 évesen elvileg felnőttnek számítasz, jó ez az egy év, mert gyorstalpaló lesz, fel kell nőnöd. Nem tudom, egyetemre akarsz-e menni, de ha rögtön kezdenéd, át kell gondolnod, fogod-e bírni az egy év után is.

Mindenesetre mindenképp dolgozz mellette már az elejétől.

Van sok munkalehetőség, ahogy írták, árufeltöltő, gyári munkás, stb, nem a legvidámabb munkahelyek. Érdemes lenne az angolra ráfeküdni érettségi után nagyon komolyan, mert jó angollal sokkal jobb munkahelyet tudsz találni majd.

2023. márc. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk a kórházakba keresik a segédápolót de mehetsz Mekibe is dolgozni - amúgy is örülj, hogy nem pucér sggre vág ki, mint pl engem (ja, srry az árvaságival a zsebemben) mert csíptem a nevelőapám szemét.


Mit csináltam? Melóztam napi 8 órát, meg társbérleteztem két random egyetemista csajjal.

2023. márc. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!