Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszony mostohagyerek...

Milyen a viszony mostohagyerekeitek/mostohaszüleitekkel?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
4 gyereke van a férjemnek (utálom a mostoha kifejezést). Jó viszonyom van velük, gyakran találkozunk, hetente többször beszélünk telefonon.
2023. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Én sem szeretem a mostoha szót. Férjemnek előző házasságából van egy fia. Amikor mi összejöttünk a férjemmel a fia 9 éves volt. Olyan 6 éves volt amikor elváltak a szülők. Bár elváltak a szülők jó barátok maradtak. Eleinte nem fogadott el, mert azt hitte elveszem az apját tőle. Később az anyjának is lett egy párja. Akkor hozzánk jött sírni, hogy elveszíti az anyját. Emlékszem az időzítése nekem nagyon jól jött, mert amikor a fia átjött, a férjemnek pont 3 napos külföldi útra kellett mennie. Így velem maradt. Spontán ötletem volt. Elmentünk ketten wellness szállodába ahol volt medence. 3 napig beszélgettünk, és számomra hihetetlen érzés volt, hogy akkor 9 éves fiú milyen kis okos, bölcs a korához képest. Kidumáltunk mindent. Onnantól kezdve sem velem sem az anyja párjával nem volt gondja. Ma már felnőtt férfi, és imádom őt. Az anyjával is jóban vagyok, karácsonykor mindig közösen ünnepelünk az egyik nap.
2023. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Akiket ismerek állami gondozásból kivett gyerekeket, hát... sajnos a legtöbb a pénz miatt ekrült oda ahova. :(
2023. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!