Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meggyanúsított, pedig nem is...

Meggyanúsított, pedig nem is én voltam mit tegyek? HOgy védjem meg az igazam?

Figyelt kérdés

Anyám rámfogta, hogy a szekrényében lévő bázisporát megettem (a felét, ) és le is mérette a barátnőjével, állítólag 7 dekával kevesebb volt benne és nem is úgy volt visszazárva... De én nem nyúltam hozzá... És írt is egy mait, hogy lemérték, és kevesebb, és magyarázzam meg. De nem én voltam!! Hozzá sem nyúltam.

Ez nem az első eset, rámfogta azt is, hogy lopom a kanalakat... Pedig le van sz@rva magasról, kinek kell, meg ugyanabban a háztartásban élünk úgyis..

Mit csináljak???


2010. okt. 8. 13:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom ugyan mi az a bázispor, de ha tényleg nem te voltál akkor hagyd rá, ez azért erős üldözési mánia, hogy a saját lányától sajnál dolgokat. én nem haragudtam még unokatestvéremékre sem, mikor megették az összes csokimat. Nemhogy még vádoljam :S
2010. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Valami lúgosító vacak amit eszik.. Nincs is szükségem rá :'(
2010. okt. 8. 13:34
 3/21 anonim ***** válasza:
59%

Anyukád eléggé éretlen, hogy így mondjam. Ne haragudj de nem tudom máshogy megfogalmazni, olyan mint egy 5éves gyerek aki árulkodik és hisztizik.

Szerintem hagyd rá, de komolyan, nem ér ez a hülyesége annyit hogy kiidegeld magad. Ha látja rajtad, hogy nevetsz az egészen és nem is érdekel, na akkor elfog azon gondolkozni, hogy mennyire éretlenül viselkedik.

Vágj pókerarcot!


Aztán írd meg mi történt:)


20/L

2010. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
mond meg neki h kamerázza be a lakást azt elemezgesse magában
2010. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Ki ehette még meg esetleg a családban? Apukád, tesód? A kanalak nálunk is tűnnek és rájöttem, hogy néha kidobjuk a joghurtos poharakkal együtt. De ilyenből nem csinálnék ügyet. A poharak is törnek, tök mindegy kinek a kezében.
2010. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám egy időben azzal gyanúsított, hogy lopom az aprót a pénztárcájából. :D Ez különösen vicces volt azért, mert amikor elkezdte, már volt stabil munkahelyem. De az aprót, könyörgöm. :D Máig se tudok napirendre térni efölött, mert egyébként teljesen normális emberről van szó.
2010. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nincs testvérem, apukám már nem él... Ketten vagyunk csak :S
2010. okt. 8. 13:40
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is dobtam már ki kanalat :DDD Meg cigit raktam a hűtőbe és egyebek, ezek előfordulnak és nevetséges hogy 7 dkg valamiért így megvádolnak. Ha gyémánt lenne és eladtad volna azt mondanám igaza van, de így???
2010. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
kapuzárási pánik ... eszi ezt a méregdrága vackot, ami semmire sem jó, de ihajj-csuhajj de szép lesz tőle a bőre ... belül meg kezd megkettyeni
2010. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Most azt logikáztam ki (lehet helytelenül), hogy mivel a bnőjével mérték le, lehet, neki vitte. Előzőleg megette a felét, és a legegyszerűbb ha rámkeni...
2010. okt. 8. 14:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!