Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarnak veretni. Hogy...

Meg akarnak veretni. Hogy védjem meg magam?

Figyelt kérdés

Egy elmebeteg csaj irigyel, és utál. Zaklatott, feljelentettem, nem tettek semmit. Többször meg akart veretni. Mikor megtudta hol leszek és mikor odament a báttyával meg az izmos haverjaival, csak eddig mindig megúsztam, mert vagy nem arra mentem, vagy késtem, vagy mellettem mentek el, és nem vettek észre.

Rám így 1 éve les, meg vadászik rám, féléve tudtam meg amikor tök véletlen megtaláltam a blogját ahol mindezt leírta.

az a gond, hogy egy 45 kilós törékeny csontú vki vagyok. egyszer támadtak meg, de az egy személy volt, és v.hogy belenyúltam a szemébe, a vak szerencsén múlt az egész.

Ők viszont kb. 5-6an vannak, és mind ilyen kigyúrt benga állat.

Új helyre fogok suliba menni, még nem ismerek senkit, ebben a városban is csak ezt a szemetet ( volt 1-2 haverom, de ők elköltöztek messze).

A központban szokott lesni, az egyetlen helyen, ahol megáll a busz. Mit csináljak, hogy védjem meg magam?

Ha kés van nálam, és esetleg megszúrom az egyiket önvédelemből, még én kerülök sittre nem?

18/L


2011. aug. 16. 20:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
de sittre kerülsz. ott a bizonyíték a kezeben, menj a rendőrségre!
2011. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Tudod hogy miért ilyen veled?

Mivel "érdemelted" ki?

2011. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom ! Ez annyira durva ! De azt tudod hogy miért akar megveretni azon belül hogy irigy rád ?? Mert azért biztos nem csak emiatt van az egész . De szerintem az sem állapot hogy állandóan bujkálnod kell .Amúgy mi alapon jelentetted fel ?? Követett vagy mi ? Igazából ha kést viszel magaddal és megszúrod valamelyiket még te mennél börtönbe akár hogy önvédelem lenne mert ha nem nyolc napon belül gyógyuló akkor mehetsz a dutyiba és ezt gondolom nem akarod . Amúgy a szüleid mit szólnak ehhez ?? Nem tudok bővebb dolgokat de azért elég elmebetegségre vall az hogy más emberekkel akar megveretni .Hívj segítséget mert ebből baj lesz ! De az lenne a legjobb ha te is szereznél ilyen embereket és úgy oda menni hozzád hogy na mi van ?? Azt meg hogy nem ismersz senkit azt sajnálom de régebbről haverok netán apukád részéről ? Tényleg ő mit szól hozzá ha nem tudja mond el neki !
2011. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát figy. Van egy blog.. azt kinyomtatod, elmész a rendőrségre, megvan a bizonyíték. Az indíték is jelen esetben. A rendőröknek eztán muszáj valamit cselekedniük. Addig is legyen nálad zsebkés (nem muszáj szívre stb.. támadnod, elég ha a karján megsebzed) vagy spray, esetleg sikíts egy nagyot, ha baj van, azt írtad a központnál van az egyetlen buszmegálló - akkor ott bizti jó sokan vannak. Szüleid tudnak róla?
2011. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha még megvan a blog, akkor rendőrségi feljelentés, mivel az életviteledben akadályozva vagy, és komoly, életveszélyes fenyegetést is rá lehet húzni, ezért foglalkozniuk KELL vele.


Téged persze nem fog megmenteni, ha lesz egy papírod, hogy nem mehet 200 méternél közelebb.

A szüleidnek tényleg jó ötlet szólni, de jobb, ha tényleg őszintén mindent elmondasz, mert nekik az kevés lesz, hogy irigyel.


Amit mindig vihetsz, az pl. hajlakk, csavarlazító: akit szemen fújnak vele, egy darabig nem megy sehová, és teljesen legális.

Hasonló a színes festékspray, még le se tagadhatja a dolgot, ha a támadás után feljelented, könnyen megtalálják.

A gázpisztoly is lehet elegendő, hogy elrettentsd, és legálisan be lehet szerezni, engedélyt kérsz, és akkor viheted magaddal.

A kés viszont nem jó ötlet, azt egy benga állat elszedi tőled semmi perc alatt, és akkor 6 ilyennel állsz szemben fegyvertelenül, náluk meg kés van.


Az új iskolában igyekezz ismerősöket találni, akikkel együtt tudsz menni suliba, hazafelé, esetleg el is mondhatod nekik, miért nem jársz sehová egyedül.

2011. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én kíváncsi vagyok arra a blogra. Ti nem?
2011. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább gázsprayt tartanék magamnál, azzal nem kerülnél sittre, legalábbis nem vádolnának meg azzal, hogy szándékosan akartál embert sebesíteni. Egyébként meg nyomtasd ki a blogból a rád vonatkozó részeket meg azokat, amikből látszik, hogy a csaj írja (mármint persze a blogcímet is mutasd meg nekik, de nehogy az legyen, hogy rájön, és törli, vagy épp újrakezdi, és nincs bizonxíték)... az már elég jól megmutatja, hogy fenyegetőzik meg hogy meg akar veretni.
2011. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne a blog.

Szerintem is beszélj a szüleiddel, ha most nincsenek haverok akik megvédhetnének. Vigyázz magadra!

2011. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a szüleidnek kérd meg őket hogy vigyenek autóval suliba,menjetek a rendőrségre még az is lehet hogy valakit melléd állítanak,hogy vigyázzanak rád,de mindenképp kérd a rendőrség segítségét elsősorban,és mindig legyen a táskádban könygáz : ) Kést azért nem ajánlom,mert még elveszik tőled és a végén rosszul sül el,és beléd is szúrhatják,ez nem játék!
2011. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a szüleidnek kérd meg őket hogy vigyenek autóval suliba,menjetek a rendőrségre még az is lehet hogy valakit melléd állítanak,hogy vigyázzanak rád,de mindenképp kérd a rendőrség segítségét elsősorban,és mindig legyen a táskádban könygáz : )
2011. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!