Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan költözzek el? Minden...

Hogyan költözzek el? Minden bevételem hozzájuk kerül, náluk van, ritkán kapok pénzt.

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy ebben a családban és rokonságban hatalmi játszmák vannak, a dominánsabb személyeknek sokkal többet tűrnek, amit mutat, sokkal befogadóbbak vele, stb. Én egy tudomány iránt érdeklődő, visszahúzódó ember vagyok, emiatt sosem érdekel senkit, ha valamit akarok, mert "senkit nem érdekel", akkor sem, ha vicces vagy bármilyen nem tanulással kapcsolatos dolgot mondanék, viszont aki dominánsabb és ő mutatja ugyanazt, amit akartam volna (többnyire a humoros dolgokat, nem szeretik a tudományt, nem érdekli őket szinte semmi tanulással kapcsolatos téma), az vicces.


Ritkán dühkitörésem van, amikor a sok felgyülemlett érzés kitörik belőlem, legutóbb a disznóvágáson voltak problémák, amikor ittas voltam, és eltörtem a darálót, és iszonyú bunkó módon kezdtek el velem beszélni, kutyaként kezeltek, lökdöstek és elkezdtem ordítani, hogy szétverek mindenkit. Utána egy ideig tiszteltek, hiába mondtam, hogy nem tettem volna meg, majd újra feledésbe merült.


Mit tudnék tenni? Hogyan költözzek el? Minden bevételem hozzájuk kerül, náluk van, ritkán kapok pénzt.

29f



2023. ápr. 29. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kerül máshoz a bevételed?

Megfogod magad elmész egy albérletbe a pénzed meg nem adod oda senkinek.

Nem is értem a kérdést.

2023. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját számlát nyitsz.
2023. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mégis hogyan? A munkahelyeden Apu számlaszámát adtad meg, és azóta oda utalják a fizetésedet? Akkor először nyiss saját számlát egy bankfiókban, utána jelentsd be a munkahelyeden, hogy ezentúl ide utaljanak. És máris lesz saját bevételed.

Az olyanokat meg én se szeretem, akik részegen agresszíven randalíroznak, az albiban ilyet lehetőleg ne csinálj.

2023. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem állsz te véletlenül gondnokság alatt?
2023. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
29 évesen hogy nincs saját számlád?
2023. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Good story bro. A disznó vágásos részen hangosan röhögtem. Látszik hosszúhétvége van.
2023. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima kitalált kamu. Ennyi.
2023. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6-7


Szerintem nem feltétlen kamu, csak az illető gondnokság alatt állhat vagy hivatalosan nem, de indokolt lenne. Az írásstílusa, a történet erre enged következtetni.


Amúgy én dolgoztam együtt egy akkor 26 éves sráccal kb. 10 éve, aki amúgy tök átlagosnak, normálisnak tűnt, de kiderült, hogy az anyja nem enged hozzáférést a saját bankszámlájához. 2 kártya volt, egy az anyjánál, 1 az egyetemista húgánál, miközben a srác nevén volt a folyószámla. 😀

Panaszkodott, hogy úgy kell az anyjától könyörögnie a zsebpénzért, és hogy reméli, hogy vehet egy PS3-t karácsonyra magának, ha az anyja beleegyezik.

Úgy, hogy 3 műszakban, gépkezelőként dolgozott egy gyárban. A húga meg az ő fizujából bulizott egyetemistaként.

Az összes kollégája mondta neki, hát normális vagy, miért hagyod ezt, de nem lehetett észhez téríteni. Hogy hát otthon lakik, nem teheti meg az anyjával ezt. 🤭

2023. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!